[ad_1]

فصل جدید نگران کننده ای به ماجرای حمله 6 ژانویه به برخی معترضین در کنگره آمریکا در واشنگتن اضافه شده است. استفان ام. آنتونو از دفتر FBI در واشنگتن آنچه را که واشنگتن پست فاش کرده است ، در یک کنفرانس مطبوعاتی تأیید کرد ، یعنی اینکه دفتر تحقیقات فدرال گزارشی را صادر کرده و هشدار داده است که برخی از افراط گرایان در 6 ژانویه به پایتخت می روند برنامه های نظامی ، “برنامه های نظامی”. و آنتونو همیشه ادعا می کند که FBI بلافاصله این اطلاعات را با سایر نیروهای امنیتی به اشتراک گذاشته است. با این وجود پلیس کاپیتول هیل ، نیروی پلیس کاپیتول ، گفت که آنها هرگز از این موضوع اطلاع ندارند.
بنابراین ، طبق نسخه پلیس ، نباید کاستی های سیستم دفاعی کنگره را به همین دلیل نسبت داد ، زیرا وی از حمله اطلاع نداشت! یکی دیگر از مقامات FBI توضیح داد که 45 دقیقه پس از رهگیری مکالمات آنلاین در مورد برنامه ادعایی برای نفوذ اجباری به پایتخت ، گروه نورفولک گزارش را منتشر و آن را با ستاد مشترک در میان گذاشت.

جدا از بازگشت مسئولیت بین FBI و پلیس کاپیتول هیل ، یک سوال همچنان حل نشده است: چه کسانی عامل این حمله هستند؟ اگر FBI از این طرح اطلاع داشت ، آیا آنها می دانستند چه کسی می تواند اقدامی انجام دهد؟ و سپس دوباره ، cui prodest؟ یعنی چه کسی واقعاً از ورود اجباری به کنگره سو advantage استفاده کرد؟ ما یادآوری می کنیم که این اقدام به عنوان تلاش برای “کودتا” برای دونالد ترامپ شناخته شد.

هنگام حضور در برنامه های خبری ، صحنه هایی از یک فیلم خشن با تظاهرات مسالمت آمیز توسط کسانی که خواهان انتخابات عادلانه و دموکراتیک هستند مبادله می شود و سپس معترضین را به “کودتا” متهم می کنند ، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد.

مقاله نقض حقوق بشر در كنگره آمريكا. FBI KNOWS THE WAR PLANS از ByoBlu ، وبلاگ ویدئویی کلودیو Mesora ناشی می شود.

___________

“نقض کنگره آمریكایی. FBI درباره برنامه های جنگ می داند” توسط ادواردو گاگلیاردی نوشته شده و در ByoBlu – وبلاگ ویدیویی Claudio Mesora.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *