[ad_1]

“ما انتصابات را تأیید نخواهیم کرد ، ما به بسته ای علیه کوید نگاه نخواهیم کرد ، ما هیچ کاری انجام نخواهیم داد جز استیضاح فردی که حتی رئیس جمهور هم نیست.” این تهدیدی است که جان کورنین ، از رهبری جمهوری خواهان در سنا ، پس از اظهارات چاک شومر در روز دوشنبه مبنی بر ارسال اتاق استیضاح علیه دونالد ترامپ به مجلس سنا ، به دموکرات ها تحمیل می کند. اعلامیه سومر پس از آن است که مک کانل به تعویق انداختن دادگاه به اواسط فوریه پیشنهاد شد. بنابراین سخنان کورنین نشان می دهد که اگر رهبران سنا از طرف دموکرات دموکرات در مورد چگونگی انجام این روند موافقت نکنند ، جمهوری خواهان مایل به جلوگیری از برنامه رئیس جمهور بایدن هستند. در واقع ، جمهوری خواه گفت ، CNN گزارش داد كه آنها در حال حاضر موافقت نمی كنند كه هفته را بین جلسات دادرسی و جلسات عادی پارلمان تقسیم كنند.

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت جمهوری خواه سنا ، پس از “عجله” ای که وی گفت مجلس نمایندگان استیضاح رئیس جمهور سابق را تأیید کرده ، از سنا خواسته است “یک دادرسی عادلانه” به دونالد ترامپ بدهد. مک کانل گفت: “این استیضاح با روند بی سابقه سرعت و حداقل گرایی در مجلس آغاز شد.” “ادامه کار نمی تواند یک روند ناکافی در سنا باشد که رئیس جمهور پیشین ترامپ روند صحیح را انکار کند یا به سنا و خود ریاست جمهوری آسیب برساند.”

جمهوری خواهان در سنا به شدت به نیاز به محاکمه ای کامل و منصفانه که به رئیس جمهور سابق اجازه می دهد دفاعی ایجاد کند و سنا نیز برای رسیدگی به موارد واقعی ، قانونی و قانون اساسی مورد بحث ، متقاعد شده اند. “سپس كانكل به مجلس پیشنهاد كرد كه سنا را استیضاح كند ، پنجشنبه آینده ، نه دوشنبه ، همانطور كه ​​رهبر اکثریت دموکرات چاك شومر اعلام كرد. از جمله ، وی افزود ، این به سنا اجازه می دهد تا برنامه خود را برای تأیید مجدد مردم در دولت بایدن ادامه دهد. : “این نقشه راه به سنا فرصت بیشتری برای بحث و گفتگو می دهد قبل از اینکه روند به طور کامل مبهم بماند و برای دولت جدید سود قابل توجهی خواهد داشت ، زیرا زمان بیشتری برای ادامه تأیید اعضای دولت آنها فراهم می کند با که ما تا آنجا که ممکن است برای سرعت بخشیدن به “ایجاد دولت جدید” همکاری می کنیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *