[ad_1]

Deustche Bank همچنین از دونالد ترامپ هزینه می گیرد. رئیس جمهور فعلی کناره گیری کننده آمریکا پس از ممنوعیت دائمی حساب توییتر خود و درخواست استیضاح توسط demet ، ضربه دیگری را از بانک آلمان دریافت می کند ، که یکی از سرمایه گذاران اصلی آن است. نیویورک تایمز به طور انحصاری گزارش داد ، حتی اگر سه بازیگر این ماجرا ، دویچه بانک ، ترامپ و سرویس مطبوعاتی کاخ سفید ، هنوز توضیحی نداده اند.

اما این خبر کاملاً جدید نیست. همان اوایل هفته گذشته ، کریستینا رایلی ، مدیر عملیات ایالات متحده در دویچه بانک ، پستی در LinkedIn نوشت که در آن آنچه را که در Capitol Hill اتفاق افتاده بود ، به صراحت محکوم کرد ، در حالی که رویترز در ماه نوامبر فاش کرد که بانک آلمانی از قبل قصد داشته است به رابطه خود پایان دهد. با ترامپ در پایان انتخابات به دلیل تبلیغات منفی ناشی از رابطه وی با رئیس جمهور.

با پرداخت حدود 340 میلیون دلار وام به ترامپ (گروهی تحت هدایت دو پسر ترامپ) ، چرخش بانک دویچه سخت ترین ضربه به دونالد در روزهای اخیر برای کمرنگ شدن بقیه سهام است. یک “عقب نشینی” که متحدان سابق ترامپ پیشنهاد می دهند: از دانشگاه هایی که مدارک افتخاری وی را می گیرند ، به برخی از جمهوری خواهان برجسته ای که تهدید به ترک حزب می کنند ، به انجمن وکلای نیویورک ، که تحقیقات در مورد وکیل شخصی وی ، رودولف جولیانی را اعلام کرده است.

اما مشکلات اقتصادی برای ترامپ تازه آغاز شده است. بیش از ده شرکت بزرگ آمریکایی گفته اند که کمک های مالی خود را به کمیته سیاسی آن متوقف کرده اند. از جمله مورگان استنلی ، AT&T و هتل هتل های ماریوت ، که گفتند که بودجه “کسانی که مخالف صدور گواهینامه انتخابات بودند” را متوقف کردند و از اظهارات ترامپ در مورد انتخابات حمایت کردند (بخوانید “جمهوری خواهان در کنگره”). .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *