[ad_1]

روز احتمالاً اتاق به استیضاح رای می دهد دونالد ترامپ، او از مرز بازدید خواهد کرد مکزیک تا خودتان پیشرفت در ساخت دیوار مرزی را ببینید. این اولین حضور عمومی پس از آن است حمله به پایتختکه باعث شد دموکرات ها او را راهنمایی کنند اعلام جرم. زمان بستگی به رئیس مجلس دارد نانسی پلوسی، بر نماینده حزب دموکرات تأکید کرد جیمز کلیبرن، اضافه شدن کلاس اکنون می تواند به استیضاح رای دهد سهشنبه. با این حال ، می تواند پس از 100 روز نخست ریاست جمهوری صبر کند جو بایدن برای ارسال روش به سنا، که پس از افتتاحیه اکثریت دموکراتیک خواهد داشت دو سناتور انتخاب شده در رای گیری در گرجستان. “بسیار مهم است که کسانی که به ما حمله کردند دموکراسی مسئولیت پذیرفتن وی نوشت: “باید تشخیص داده شود كه این هتك حرمت توسط رئیس جمهور تحریک شده است.” مودار در نامه ای خطاب به همکاران حزب دموکرات ، شنبه شب ارسال شده است. “وقتی پول می دهیم سوگند – دشنام، ما جدیت خود را در دفاع از خود به مردم آمریکا قول می دهیم دموکراسی“، او اضافه کرد.

خیابان استیضاح به احتمال زیاد از استعفا از سرمایه دار – که قصد ندارد ترک کردن – و به درخواست تجدید نظر به اصلاحیه بیست و پنجم ، که اجازه می دهد تا سرمایه دار سرمایه دار از آن خارج شود کاخ سفید. ترامپ او خودش گفت از این اطمینان دارد مایک پنس با رفتن در این مسیری که به آن نیز می رسد ، آن را برطرف نخواهد کرد بایدن آن نفرت انگیز است. این امر باعث تجزیه بیشتر کشور و تولید بیشتر می شود شورش، علاوه بر این ، او با توجه به سوگند 20 ژانویه از قبل ترسیده است. برای کیست حذف رئیس جمهور ، اکثریت است آمریکایی ها، 56٪ طبق نظرسنجی انجام شده توسط Abc News و Ipsos. علاوه بر این ، 67 درصد از نظرسنجی ها ترامپ را مسئول می دانند خشونت که در ثبت نام می کند کنگره و این به قیمت جان پنج نفر تمام شد ، در حالی که 43 نفر معتقدند که ترامپ نباید برداشته شود ، تقریباً نیمی از آنها (45 درصد) می گویند اقدامات وی در این هفته اشتباه است.

دموی سمت چپ نیز برای استیضاح است الکساندرا اوکاسیو-کورتس، جوانترین عضو کنگره، نماینده برجسته آن “هر دقیقه که او در دفتر بماند یک خطر آشکار است.” ایالات متحدهگفت در مصاحبه با Abc. “ما همچنین در حال بحث در مورد چگونگی جلوگیری از آن هستیم درخواست دادن دوباره ، “او اضافه کرد. در پاسخ به این سوال که آیا استیضاح در سنا ممکن است دستور کار بایدن، Ocasio-Cortes وی گفت که معتقد است “امنیت” و “امنیت کشور ما بر جلسات” و “تأییدها” اولویت دارد.

در عوض ، تاکنون دو سناتور جمهوری خواه خواستار استعفا شده اند ترامپ: بعد از ساکن آلاسکا لیزا مورکوکی، هم پت تامی، انتخاب شده توسط پنسیلوانیاکه قبلاً متهم کرده بود سرمایه دار از کسانی که “جنایات استیضاح” مرتکب شده اند. تومی با بیان اینکه این بهترین کار برای کشور است ، از رئیس جمهور مستعفی خواست تا کناره گیری کند.

واقعیت بین المللی – اخبار بین المللی از پایتخت های اصلی و پرونده Mediapart

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

با تشکر
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که هر روز می توانیم صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله بعدی

شوارتزنگر: “ترامپ یک شکست است ، او با گمراه کردن مردم به دنبال کودتا است” – ویدئو

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *