[ad_1]


پنج روز پس از حمله به کنگره طرفداران دونالد ترامپ ، ویدیوهای جدیدی ظاهر می شود که میزان خشونت و پرخاشگری بیشتر از آنچه در تصاویر اول نشان داده شده است را نشان می دهد. شبکه های اجتماعی گزارش دادند که یک افسر پلیس بر روی زمین کشیده شد و مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، همکارانش در حالی که در میان جمعیت گرفتار شده بودند حمله کردند و معترضین شعار “آویزان مایک پنس” ، گروهی از شورشیان را که به نظر می رسد به دنبال مقامات ارشد داخل ساختمان هستند ، سر دادند. در این حمله از سپرهایی که توسط ماموران ، چوب هاکی ، عصا و پرچم به سرقت رفته بودند استفاده شد. بیش از 50 افسر پلیس از Capitol Hill مصدوم شدند ، از جمله 15 نفر در بیمارستان بستری شدند ، عمدتا از ناحیه سر. یکی مرد.

زن اخراج شده از هواپیما: در حمله به کپیتول هیل شرکت کرد

دونالد ترامپ ، سانسور شده توسط توییتر ، مرکل شک می کند: “مسدود کردن حساب با مشکل”

وزارت و FBI بیش از 150 مظنون را در تحقیقات درباره حمله در کنگره تحت تعقیب قرار داده اند ، زیرا آنها 15 مظنون را دستگیر و متهم کرده اند. او آن را روی نیویورک تایمز ، پیش بینی می شود که تعداد افزایش یابد. این اداره پس از درخواست کمک عمومی برای شناسایی متهمان ، که در عکس ها و فیلم های مختلف ظاهر می شود ، بیش از 70000 انفجار دریافت کرد. در همین حال ، پلیس کاپیتول هیل تحقیقات داخلی را در مورد 10-15 افسر به دلیل نقش آنها در حمله آغاز کرده است. دو مورد قبلاً متوقف شده اند.

در همین حال ، با قبول درخواست شهردار پایتخت ، موریل بوثر ، دونالد ترامپ تصویب اعلامیه اضطراری واشنگتن در پی حمله به کنگره ، دستور کمک فدرال از امروز تا 24 ژانویه برای اطمینان از امنیت قبل از سوگند جو بایدن. این را کاخ سفید اعلام کرد. “امروز ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، وضعیت اضطراری را در منطقه کلمبیا اعلام کرد و دستور داد کمک فدرال برای تکمیل پاسخ منطقه به شرایط اضطراری ناشی از 59مین مراسم تحلیف ، 11 تا 24 ژانویه 2021.” ، ما در مقاله می خوانیم.

تغییر چهاردهم

اما در جبهه استیضاح چه اتفاقی می افتد؟ استیضاح برای منع دونالد ترامپ در مناصب عمومی ضروری نیست ، کافی است بند سه متمم چهاردهم را به راحتی و به سرعت اجرا کنید.. دو وکیل معتبر آمریکایی ، بروس آکرمان و ساموئل آر روزن ، استادان حقوق در دانشکده حقوق ییل و دانشگاه ایندیانا ، این را در مداخله در واشنگتن پست مطرح می کنند. اگر به عنوان مجریه سوگند یاد کند ، اگر متقاعد شود که در “قیام یا شورش” علیه قانون اساسی شرکت کرده است ، نمی تواند هیچ سمت مدنی یا نظامی را در اختیار داشته باشد. به گفته هر دو کارشناس ، به جای دو سوم در نظر گرفته شده در سنا برای حکم استیضاح ، رأی اکثریت ساده در هر دو اتاق کافی خواهد بود.

بر اساس متمم چهاردهم ، ترامپ تنها در صورتی می تواند مجدداً برای کاخ سفید کاندید شود که بتواند کنگره بعدی را “با دو سوم آرا” متقاعد کند تا این آسیب را برطرف کند. آنها اذعان می كنند كه رئیس جمهور عزل كننده می تواند این تصمیم را در دادگاه به چالش بكشد ، اما خطرناك خواهد بود زیرا وی در پاسخ به س detailedال مفصل وكلا government دولت در مورد رفتار خود در رابطه با حمله طرفدارانش به كنگره ، باید سوگند یاد كند. بعلاوه ، اگر قوه قضائیه تصمیم پارلمان را تأیید کند ، تصمیم وی ادعاهای راست افراطی مبنی بر قربانی شدن انتقام چریکی توسط ترامپ را لغو خواهد کرد. به همین دلیل است که این دو وکیل از شما دعوت می کنند که این مسیر را دنبال کنید و با متوقف کردن استیضاح “عجولانه” که به گفته آنها تا 20 ژانویه نمی تواند به اتمام برسد و پس از ترک ترامپ از کاخ سفید ادامه نخواهد یافت ، یک قدم عقب بروید: استیضاح فقط به عنوان ابزاری برای حضور رئیس جمهور در زمان ریاست جمهوری “،” برای محافظت از کشور ، نه مجازات متخلف “، آنها تأکید می کنند.

ویدئو

آخرین به روزرسانی: 16:16


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *