[ad_1]

با توجه به غیبت او در مراسم تحلیف جو بایدن ، ترامپ قبلاً یک مراسم خداحافظی جداگانه را در یک پایگاه نظامی در مریلند برنامه ریزی کرده است.

چند ساعت پیش ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده دونالد ترامپ برنامه های خداحافظی از کاخ سفید را اعلام کرد که چند ساعت زودتر اتفاق خواهد افتاد در مراسم افتتاح جان بایدو خود بایدن. طبق اطلاعات اندکی که تاکنون به رسانه ها رسیده است ، ترامپ سحرگاه 20 ژانویه واشنگتن را به همراه خانواده اش ترک خواهد کرد. برای رفتن به پایگاه نظامی اندروز در مریلندجایی که او برای آخرین بار سوار نیروی هوایی یک می شود و او را به محل اقامت خود در مار-لا-لاگو ، فلوریدا می برد.

ترامپ ، قصد دارد از کاخ سفید خداحافظی کند

جزئیات مراسم خداحافظی هنوز کاملاً مشخص نیست ، گرچه خود ترامپ از کارکنان خود خواسته است تا پس از رسیدن به پایگاه نیروی هوایی اندروز ساعت 8 صبح – چهار ساعت قبل از تسویه حساب بایدن – تا ساعت 7:15 صبح آماده عزیمت باشند. نظامی آنها باید آماده شلیک 21 گلوله توپ باشند به افتخار رئیس جمهور معزول

پس از پایان مراسم ، ترامپ برای آخرین بار سوار نیروی هوایی یک خواهد شد و قبل از انحصار استفاده از هواپیما به رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، به مار-لا-لاگو بازگشت.

بنابراین ، 20 ژانویه آینده خواهد بود برای اولین بار در بیش از یک قرن که رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد.

آخرین مورد در نوع خود در واقع مربوط به آن بود اندرو جانسون، که در سال 1869 در نصب جانشین خود در کاخ سفید شرکت نکرد ادیسه گرانت.

با این حال ، معاون رئیس جمهور در حال اخراج در مراسم روز چهارشنبه شرکت خواهد کرد مایک پنس، در حالی که روابط بین دومی و دونالد ترامپ طی هفته های اخیر به طور فزاینده ای سرد و جدا شده است ، تقریباً به خصومت ضمنی منجر شده است پس از حمله 6 ژانویه به معترضین ترامپ به پایتخت.

وی در سال 1993 در میلان متولد شد و در رشته فن آوری های جدید هنری از آکادمی هنرهای زیبا Brera فارغ التحصیل شد. قبل از همکاری با Notizie.it ، او برای Il Giornale نوشت.

مخاطب:


مخاطب:
جاکوپو بونگینی

وی در کلاس 1993 در میلان متولد شد و در آکادمی هنرهای زیبا Brera در رشته “فن آوری های جدید هنر” فارغ التحصیل شد. قبل از همکاری با Notizie.it ، او برای Il Giornale نوشت.

همچنین بخوانید

اینفلوئنسر

خارجی

اینفلوئنسر برزیلی پس از شرکت در یک مهمانی که در طی آن کسانی که ماسک را استفاده کرده بودند تمسخر کرد ، برای کوید در بیمارستان بستری شد.

نسخه جدا شده covid انگلستان

خارجی

“ما در تاریخ 72 ساله هرگز چنین مشکلی نداشته ایم”: انگلیس با نسخه انگلیسی دست و پنجه نرم می کند

او سه ماه در فرودگاه شیکاگو زندگی کرد و دستگیر شد

خارجی

این مرد همچنین به جرم سرقت نشان دستگیر شد.

ویروس کرونا در فرانسه

خارجی

در همین حال ، پرونده ها در حال افزایش است و نخست وزیر فرانسه اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد به ساعت 6 عصر منتقل می شود.