[ad_1]

وی درخواست استیضاح را رسماً به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی متهم به تحریک قیام کاپیتول هیل ، ارائه داد.

استیضاح بز

درخواست برای استیضاح علیه رئیس جمهور معزول دونالد ترامپ، روزها پیش اعلام شد ، پس از حمله به کنگره ، سرانجام توسط نمایندگان دمکرات به مجلس ارائه شد. شارژ آنجاست تحریک شده برای حمله به کپیتول هیل در روز تصویب پیروزی جو بایدن در انتخابات 2020 آمریکا.


ترامپ ، درخواست استیضاح را ارائه داد

کیفرخواست ابتدا توسط دیوید سیسیلین ، تد لیو و جیمی راسکین امضا شد. این یک سند چهار صفحه ای است که برای چند روز آینده ، احتمالاً چهارشنبه آینده ، 13 ژانویه در دادگاه ارائه می شود. این سرمایه دار نیز متهم است اظهارات نادرست برای نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر و تحت فشار قرار دادن رهبران گرجستان برای جلب آرا و معکوس کردن نتیجه رایزنی ها در آن کشور.

با این حال ، جدی ترین اتهامی که ترامپ باید به آن پاسخ دهد ، این است كه آن را دارد معترضین را به قیام تحریک کرد که در 6 ژانویه مقابل کاپیتول هیل جمع شده بود در حمله ای که منجر به کشته شدن شش نفر از جمله دو افسر پلیس شد ، به سنا حمله کرد.

حقایق مربوط به واشنگتن و نگرش رئیس جمهور مستعفی (که از طریق توییت ها و فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی از تظاهرکنندگان فاصله نگرفت ، بلکه برعکس ، چندین بار تکرار کرد که “ما شما را دوست داریم ، شما را درک می کنیم ، انتخابات تقلبی بود“) آنها به شدت توسط سیاستمداران دموکرات و جمهوری خواه محکوم شدند (از جمله آرنولد شوارتزنگر ، که Capitol Hill را با شب بلور مقایسه کرد). در آلمان نازی) و منجر به ممنوعیت ترامپ در شبکه های اجتماعی بزرگ شد.

روزنامه نگار مستقل ، متولد 1994 ، متولد استان مونزا و برایانزا ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در “حروف مدرن” در دانشگاه میلان. او برای مجله می نویسد سفری با سلیقه.

مخاطب:


مخاطب:
لیزا پندکا

روزنامه نگار مستقل ، متولد 1994 ، متولد استان مونزا و برایانزا ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در “حروف مدرن” در دانشگاه میلان. او برای مجله می نویسد سفری با سلیقه.

همچنین بخوانید

Covid در چین ، 500000 نفر در پکن بازگشتند

خارجی

بیش از 500000 نفر به دستور مقامات به پکن بازگشته اند: با توجه به سال جدید چینی ترس از شیوع جدید کوید وجود دارد.

کوید ، اولین مورد گزارش شده در میکرونزی از ابتدای شیوع همه گیر است

خارجی

برای اولین بار از زمان شروع شیوع همه گیری ، یک مورد بیماری Covid در ایالت های فدرال میکرونزی کشف شده است ، کشوری که در حال حاضر از ویروس مصون است.

ویروس کرونا اولین بار در ووهان از دنیا رفت

خارجی

یک سال پس از اولین مرگ وی در ووهان ، ویروس کرونا به شیوع خود ادامه داد.

آنفلوانزای مرغی هند

خارجی

آنفولانزای مرغی هند را می ترساند: مواردی در 9 ایالت پیدا شده است. در دهلی ، باغ وحش ها و بازارها بسته است.