[ad_1]

جهان

URL کوتاه

این اولین عفو ​​عمومی نیست که رئیس جمهور آمریکا طی چهار سال حضور در کاخ سفید اعلام کرده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریكا ، فقط یك روز پس از تحلیف جو بایدن ، رئیس دولت جدید آمادگی خود را برای اعلام آمرزش حدود صد شهروند آمریكایی داشت.

این گزارش توسط سی.ان.ان به نقل از برخی منابع نزدیک به کاخ سفید ، مشخص شد که در میان دریافت کنندگان یک عفو احتمالی ممکن است “کارگران یقه سفید ، رپرهای عالی رتبه و دیگران” باشند.

با این حال دشوار است که لیست بخشش ها شامل خود ترامپ باشد ، هرچند اعتقاد بر این است که سرمایه دار خیلی مهم این فرضیه خاص را ارزیابی کرده است.

طبق گفته اپراتور تلویزیون آمریکایی ، طرح ترامپ برای دو بخش از متهمان عفو ​​خواهد کرد که در هفته گذشته و فردا اعلام خواهد شد ، اما این طرح در روند اتهامات علیه رئیس جمهور آمریکا تغییر خواهد کرد واشنگتن در 6 ژانویه.

در حال حاضر ، معتبرترین فرضیه ترامپ را آماده اعلام همه افرادی که با یک تصمیم عفو می شوند اعلام می کند و ممکن است چندین متحد سیاسی در میان آنها وجود داشته باشد.

آزادی احتمالی برای جولیان آسانژ؟

اگرچه نام جولیان آسانژ در حال حاضر در میان دریافت کنندگان عفو ​​نیست ، CNN گفت که شرایط از این نظر کاملاً روان می شود.

عفو قبلی

در گذشته رئیس جمهور ایالات متحده چندین شخصیت برجسته از جمله راجر استون و جورج پاپادوپولوس مشاور سابق امنیت ملی مایکل فلین را مورد عفو قرار داده است.

در عوض ، نرمش نشان داده شده توسط مجموعه ای از مزدوران خصوصی بلك واتر متهم به كشتار غیرنظامیان غیر مسلح در بغداد ، عراق در سال 2007 ، بحث های زیادی را در پی داشت[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.