[ad_1]

آتلانتا “شما آخرین خطی هستید که از آمریکا دفاع می کنید. در صورت پیروزی دو سناتور دموکرات ، با اکثریت آرا در مجلس سنا ، جو بایدن مرزهای مهاجرت را باز می کند ، مالیات ها را افزایش می دهد و بودجه پلیس را کاهش می دهد. دونالد ترامپ در یک راهپیمایی بزرگ انتخاباتی به خانه کامل برمی گردد. آخرین شب قبل از رای گیری در دالتون ، جورجیا شمالی است که این ایالت دو کرسی تعیین کننده را به اکثریت سنا اعطا خواهد کرد. جمعیت طرفداران به طور دسته جمعی در حال بازگشت هستند ، این موقعیت های بزرگ است ، بدون فاصله ، با چند ماسک فشار داده می شود ، بسیاری از کلاه های قرمز Make America Great Again Again. ترامپ ادعای تقلب را مطرح می کند: “آنها در انتخابات ریاست جمهوری تقلب و دزدی کردند. در اینجا در جورجیا ، من برنده شده بودم ، آنها رأی دادن به مرده ها را انجام دادند ، جوانان زیر 18 سال ، رأی گیری با نام من را ناپدید کردند. نگذارید آنها فردا همین کار را بکنند. اگر آنها در اینجا پیروز شوند ، دیگر هرگز انتخابات منظمی برگزار نخواهد شد. ” ساعاتی قبل ، مدیر مسئول سیستم انتخابی جورجیا ، دولتی که توسط جمهوری خواهان اداره می شود ، در یک کنفرانس مطبوعاتی همه ادعاهای ترامپ را رد کرد و این موارد را بی اساس دانست.

ترامپ یک اقدام متعادلانه بی پروا نشان می دهد: بسیاری از جمهوری خواهان می ترسند که ادعاهای وی در مورد کلاهبرداری با کاهش میزان مشارکت در انتخابات ، برخی از رای دهندگان راستگرایانه را بی انگیزه کند. اما او موفق به حمایت از دو نقطه مقابل می شود: اینکه در انتخابات تقلب صورت گرفت و ما هنوز باید برویم و “برای نجات این ملت بزرگ” رأی دهیم. کلی لوفلر ، سناتور کناره گیری و کاندیدای جمهوری خواهان ، با او در صحنه است و بدون هیچ گونه قید و شرطی از او حمایت می کند: “روز چهارشنبه ، هنگامی که کنگره برای تأیید انتخابات در واشنگتن تشکیل جلسه می دهد ، من با آن مخالفت خواهم کرد.”

لوفلر انتخاب طرف خود را انجام داد: در برابر بیشتر سناتورهای جمهوری خواه ، در برابر رهبر گروه میچ مک کانل ، او تصمیم گرفت که پیروزی بایدن را به رسمیت نشناسد. همان انتخاب توسط دیگر نامزد جمهوری خواه گرجستان ، دیوید پوردو ، انجام شد که در تجمع ترامپ غایب بود زیرا در مورد کووید مثبت بود.

هر دو نامزد محلی از انتقام گرفتن از رئیس جمهور مستعفی ترس داشتند ، آنها از از دست دادن اجماع میان کشته شدگان او ترسیدند. این اثبات نفوذ عظیمی است که ترامپ همچنان بر پایگاه حزب اعمال می کند و کسانی که آن را رعایت نمی کنند را در معرض خونریزی آرا قرار می دهد. در اینجا در جورجیا ، رای گیری زودهنگام دموکرات ها را پیش رو دارد. آنها ممکن است بتوانند معجزه 3 نوامبر را تکرار کنند ، زمانی که بایدن جورجیا ، یک ایالت سنتی محافظه کار جنوب را با 12000 رأی تصرف کرد. در صورت پیروزی دو نامزد دموکرات ، روحانی رافائل وارنوک ، جانشین مارتین لوتر کینگ و جان اوسوف ، 33 ساله ، همه توازن ملی تغییر خواهد کرد: سنا به سمت دموکرات ها حرکت می کند و به بایدن آزادی عمل در دستور کار دولت خود را می دهد. بنابراین ترامپ به کمک این دو جمهوری خواه آمد زیرا خواهان سنا بود ، “که می گوید نه ، نه ، نه همیشه به بایدن و برنامه های سوسیالیستی او.”

اختلافات در اردوگاه جمهوری از قبل تلخ است. به صورت محلی و سراسر آمریکا. در اینجا در جورجیا ، ترامپ وزیر امور خارجه براد رافنسپرگر را تحت فشار قرار داد تا شمارش آرا officially رسماً مجاز را تغییر دهد. تماس تلفنی لابی و تهدیدآمیز به طور کامل توسط واشنگتن پست منتشر شده است. رافنسپرگر مانند سایر جمهوری خواهانی که پیروزی بایدن را در چندین ایالت مهم تصدیق کردند ، زنده ماند. در این تجمع ، ترامپ با بی ادبی به او حمله کرد: “وزیر خارجه دیوانه شما”. انشعاب در حزب بزرگ بزرگ در سراسر کشور چشمگیر است. ده وزیر دفاع پیشین ، از جمله مشاهیر جمهوری خواه مانند دیک چنی و دونالد رامسفلد ، با امضای فراخوانی به وی علناً نسبت به وسوسه استفاده از ارتش در کودتای اخیر هشدار داده اند. تظاهراتی علیه سناتورها و قانونگذاران جمهوری خواه در حال ورود به واشنگتن است که دقیقاً همزمان با جلسه چهارشنبه کنگره در 6 ژوئن برگزار می شود. گروه افراطی ترامپ. شهردار واشنگتن برای جلوگیری از شورش ها گارد ملی را بسیج کرد. در این آب و هوای آتشین ، آرامش بایدن خودنمایی می کند. او امروز نیز در جورجیا بود: ساعاتی قبل از راهپیمایی ترامپ ، در آتلانتا ، رئیس جمهور منتخب در یک مراسم بسیار محدودتر ، یعنی یک راهپیمایی رانندگی ، صحبت می کرد. وی ترامپ را متهم كرد كه “فقط به خود فكر می كند و به ملت خسته شده از همه گیر نیست.” وی فقط یک کنایه غیرمستقیم از مکالمه تلفنی محکوم علیه با رئیس جمهور و آخرین تلاش ها برای بطلان انتخابات داشت: “در ایالات متحده قدرت از خواست مردم ناشی می شود ، هیچ کس نمی تواند آن را بدزدد.”

از طرف دیگر ترامپ معاون خود ، مایک پنس را تحت فشار قرار می دهد که طبق قانون اساسی روز چهارشنبه ریاست کنگره را برعهده خواهد گرفت: “او باید در کنار ما باشد.” با توجه به ارقامی که به نظر می رسد کودتای پارلمانی لحظه آخری برای لغو احکام رأی دهندگان ، پنس نمی تواند کاری انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *