[ad_1]

دونالد ترامپ از دخترش عصبانی است ایوانکا زیرا او می خواهد به روستا برود جو بایدن برای شغل سیاسی احتمالی خود را نجات داد. او آن را روی ایمیل روزانه، به نقل از یک منبع در کاخ سفید ، که به گفته وی سرمایه دار بسیار عصبانی نسبت به اخبار احتمال حضور دختر محبوبش در مراسم در 20 ژانویه واکنش نشان داد.

این منبع گفت: “ایوانکا می ترسد که آینده سیاسی امیدوار کننده وی به خطر بیفتد و می خواهد برای حفظ اعتبار خود هرچه می تواند انجام دهد.” با این حال ، پدر بسیار عصبانی بود و می گفت فکر کن “توهین” احتمال مخلوط کردن آن با “این کلاهبرداران”. به گفته رئیس جمهور مستعفی آمریکا ، خانواده باید جبهه واحدی از خود نشان دهند. وی گفت كه شركت در این توافق نامه باعث هزینه هزاران نفر از طرفداران ایوانكا می شود و این بدترین تصمیم زندگی او خواهد بود.

در عوض ، ایوانکا معتقد است که حضور او در این مراسم “ورزشکاری ، پیروزی بر طرفدارانش” را نشان می دهد. مشاور کاخ سفید ، 39 ساله ، می خواهد حمایت از “آرمانهای سیاسی آنها”. به همین دلیل ، برخلاف برادرش دونالد جونیور ، او تصمیم ندارد به رویدادی برود که پدرش می خواهد نامزدی خود را برای سال 2024 آغاز کند ، برنامه ریزی شده در همان روز مراسم تحلیف بایدن.

واقعیت فردا – هر شب نقطه روز با مهمترین اخبار منتشر شده در Fact.

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

با تشکر
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که می توانیم روزانه صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله قبلی

او برای TikTok نظر گذاشت و توسط چهار زن با چوب بیس بال لگد شد و مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

بعدی


مقاله بعدی

ترزا چروبینی ، دختر جوانوتی ، نشان می دهد: “من سرطان داشتم. همه چیز با خارش پا شروع شد ، اما اکنون تمام شد. “

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *