[ad_1]

دونالد ترامپ، پس از تصویب پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری توسط كنگره ، وی قول انتقال داد “نظم قدرت

سخنان ترامپ

اولین اظهارات ترامپ پس از شورش های کپیتول هیل آنها تا حدی به پرتاب سوخت اضافی به آتش کمک می کنند. به زودی دلیل آن گفته خواهد شد. در حالی که سرمایه دار خیلی مهم یکی را تضمین کرده است انتقال منظم قدرت در 20 ژانویه ، روز افتتاح بایدن ، از طرف دیگر ، دونالد دو مفهوم مهم را بیان کرد که شایسته تحلیل هستند.

اول: رئیس جمهور معزول به این کار ادامه می دهد من با نتیجه موافق نیستم از جدیدترین انتخابات ریاست جمهوری. “حتی اگر من با نتایج انتخابات کاملاً مخالف باشم و واقعیت ها آن را تأیید کنند ، باز هم یک انتقال منظم در تاریخ 20 ژانویه رخ خواهد داد.“، جمهوریخواه در یادداشت منتشر شده توسط Cnn. جنبه دوم که باید در نظر گرفت: پایان دوره ریاست جمهوری وی ، که خود وی آن را توصیف کرد “بزرگترین دوره اول در تاریخ رئیس جمهور“به عنوان یک نقطه شروع برای یک در نظر گرفته شده است راه جدید.

آینده ای که باید نوشته شود

من همیشه گفته ام که ما نبرد خود را ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که فقط آرای قانونی شمارش می شود. اگرچه این پایان بزرگترین دوره اول تاریخ رئیس جمهور است گفت ترامپ. این تازه آغاز است مبارزه ما تا دوباره آمریکا را بزرگ جلوه دهد“اینها کلماتی هستند که مطمئناً بحث را برمی انگیزند.

در شلوغ ترین ساعات ، جمهوری خواه خود را به عنوان یک آتش نشان در می آورد و از همه می خواهد که آرام باشند. این ماموریت در حالی که ترامپ در حالی که دست و پا چلفتی سعی در خاموش کردن آتش داشت ، ادعاهای مکرر در مورد آن را انجام داد در همه جا ناکام ماند تقلب در انتخابات به دموکرات ها ، در حساب توییتر خود نوشت که “اینها چیزها و اتفاقاتی است که هنگام برنده شدن اتفاق می افتد“آینده”جدا

در این مرحله ، آینده سرمایه دار بزرگ نوشته خواهد شد. همچنین ، زیرا ترامپ به معنای واقعی کلمه خود را در چشم طوفان یافت ، که توسط مخالفان متعدد خود متهم شد – و تا حدودی نیز توسط برخی از متحدان CSO و کارکنان او – تحریک نفرتی که زمینه ساز خشونت در واشنگتن است. بین خطر حذف نهایی آن – دشوار است ، اما قابل رد نیست: در حال حاضر برخی از وزرا در فکر این هستند که متوسل شوند تغییر 25 – و اراده ادامه مبارزه برای “دوباره آمریکا را بزرگ کرد“، یک شکاف وجود دارد. شکافی که دونالد در آن قصد سقوط ندارد.

در ضمن ، من شبکه اجتماعی آنها حساب های رئیس جمهور را مسدود کردند. به دنبال انتخاب ترامپ برای انتشار اخباری درباره ادعای کلاهبرداری ، اتهاماتی که قبلاً توسط دادگستری آمریکا نادرست اعلام شده بود ، فیس بوک و توئیتر حساب او را برای ساعت ها مسدود کردند و مانند اینستاگرام و یوتیوب ، فیلم وی حذف شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *