[ad_1]

دونالد ترامپ بار دیگر در توییتر ظاهر می شود ، اگرچه او دیگر در رسانه های اجتماعی فردی خوشایند نیست. رئیس جمهور مستعفی ویدیویی را از این حساب در کاخ سفید منتشر کرد ، این شبکه اجتماعی اقدامی نمی کند.

دونالد ترامپ دوباره به توییتر بازگشت و این کار را با یک فیلم بارگذاری شده در نمایه رسمی از کاخ سفید. این شبکه اجتماعی توضیح داد که آن را حذف نخواهد کرد ، اگرچه سایر پست های بارگذاری شده در پروفایل های سازمانی ترامپ سرنوشت کمتری داشتند.

در ساعاتی بلافاصله پس از تعلیق نهایی حساب خود ، دونالد ترامپ از حساب نهادی استفاده کرده بود POTUS (مخفف رئیس جمهور ایالات متحده) تا “سانسور” این شرکت را محکوم کند و خواست خود را برای ایجاد یک بستر اجتماعی جدید اعلام کند. توییتر به سرعت همه توییت ها را پاک کرد.

در فیلم جدید ارسال شده درحسابWhiteHouse، دونالد ترامپ به شدت محکوم کرد خشونت در تپه کاپیتولاز شهروندان خواست که از خشونت پرهیز کنند.

این ویدئویی کاملا متفاوت از ویدئویی است که در زمان اشغال پایتخت ساخته شده است. ویدئویی که در آن ترامپ از معترضان خواسته است تا از همه خشونت ها جلوگیری کنند ، مگر اینکه بسیار تحقیرآمیز و دلسوزانه باشد. وی به معترضانی كه از جمله دفتر سخنران نانسی پلوسی را اشغال كردند و به چند افسر پلیس حمله كرد ، گفت: “ما شما را دوست داریم ، شما ویژه هستید.”

خشونت و خرابکاری مربوط به کشور ما و جنبش ما نیست. American First همیشه به معنای انطباق کامل با قانون بوده است. اگر از قانون اطاعت نکنید ، بخشی از جنبش ما نیستید. راست یا چپ فرقی نمی کند ، خشونت هرگز قابل قبول نیست. هیچ توجیهی وجود ندارد

ترامپ در ویدیوی جدید گفت.

این پیامی است که بسیاری امیدوار بودند در جریان ناآرامی های کاپیتول هیل و شاید حتی قبل از حمله ، برای جلوگیری از خشونت و پنج مرگ ناشی از این واقعه ، بشنوند.

شان هولیستر را در مجله آمریکایی The Verge خلاصه کرد.

توییتر اعلام کرد که قصد حذف پست جدید رئیس جمهور معزول را ندارد. سخنگوی شرکت به NBC گفت: “این به هیچ وجه شرایط تحمیل شده توسط ممنوعیت مادام العمر را نقض نمی کند.”

جمعه 15 ژانویه 2021 – 12:16

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *