[ad_1]

در حالی که غرب درباره سیاست جدید ترامپ و بایدن در قبال تهران بحث می کند ، اتفاقات خارق العاده ای در ایران رخ می دهد. مصاحبه از جانب Ensafnews.comفائزه هاشمی ، نماینده سابق مجلس و دختر رفسنجانی رئیس جمهور سابق ایران ، علناً گفته است كه ترجیح می دهد پیروزی جدیدی برای دونالد ترامپ داشته باشد تا سیاست فشار حداكثر علیه جمهوری اسلامی را دنبال كند.

سخنان باورنکردنی ، که البته به روشنی توسط هاشمی توجیه شد. به گفته دختر رئیس جمهور سابق ایران ، در حقیقت ، تداوم سیاست فشار حداکثر ترامپ ، رژیم ایران را در مقابل تناقضات داخلی آن قرار می دهد و ممکن است باعث ایجاد تغییراتی واقعی به نفع مردم غیرنظامی شود. در مقابل ، هاشمی رویکرد دموکرات های آمریکایی را چنین توصیف کرد “کمی آرام”، یا “ضعیف” است.

فائزه هاشمی به این جمله اکتفا نکرد ، هر چقدر به خودی خود منفجر کننده باشد ، او همچنین از ژنرال کاظم سلیمانی ، فرمانده سابق نیروهای کدها ، که در اوایل سال گذشته در عراق کشته شد ، صحبت کرد. از نظر هاشمی سلیمانی ، او با اقدامات خود به نتیجه ای نرسیده است و هیچ مشکلی را در ایران حل نکرده است. برعکس ، هاشمی خاطرنشان می کند ، مداخله ایران در سوریه منجر به حداقل 500000 کشته شده است. در همین رابطه ، فائز فاش کرد که پدرش ، قبل از مرگ در سال 2017 ، علیه مداخله تهران همراه با بشار اسد صحبت کرد.

مصاحبه فائزه هاشمی البته واکنش های متفاوتی را در ایران برانگیخت مخصوصاً انتقاد. با مخالفت محسن هاشمی ، برادرش ، رئیس شورای شهرداری تهران روبرو شد. از نظر محسن ، سخنان خواهرش شرم آور بود و به همین دلیل عذرخواهی عمومی خود را لازم دانست. علیرغم انتقادات ، فائزه هاشمی از عذرخواهی امتناع ورزید و گفت که او نظرات میلیونها ایرانی مغرور را ابراز داشت که امیدوارند – درست یا نادرست – که ترامپ سرانجام می تواند رهبری کشورشان را مجبور به تغییر کند. رفتار – اخلاق.

سرانجام ، این را به یاد داشته باشید ، همانطور که گزارش کردیم بالا روزنامه آتلانتیک، فائزه هاشمی قبلاً در ماه اکتبر گذشته با ابراز وجود این که ایران به رسمیت شناختن دولت اسرائیل ، توافق نامه های ابراهیمی را الگوبرداری می کند ، احساسی ایجاد کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *