[ad_1]

هنوز مشخص نیست که وی قصد انجام چه کاری را دارد دونالد ترامپ 20 ژانویه ، روز افتتاحیه جو بایدن به کاخ سفید. مطمئناً وجود دارد که او سعی می کند به هیچ وجه از شرکت در مراسم برای جلوگیری از این کار جلوگیری کند انتقال و آخرین افشاگری ، رسانه های اسکاتلندی فاش می کنند ، ترتیب سفر 19 ماه ماه به او است باشگاه گلف اسکاتلند. اما او به فکر خنثی کردن برنامه های خود افتاد وزیر اول دولت محلی، نیکلاس خاویاری: “اکنون ما اجازه نمی دهیم کسی بیاید از خارج از کشور ، به جز سفرهای اساسی ، قانونی که برای همه اعمال می شود. وی در یک کنفرانس خبری گفت: “آمدن به گلف دلیلی نیست که من آن را مهم بدانم.”

اهداف رئیس جمهور هنوز از کاخ سفید مشخص نیست ، اما طبق شایعات موجود در مطبوعات پرستویک، در نزدیکی باشگاه ریاست جمهوری ، از ورود هشدار داده شد بوئینگ 757 نظامی آمریکایی در 19 ژانویه. این هواپیمایی است که ترامپ گاهی اوقات برای سفرهایش استفاده می کند. این هواپیما کوچکتر از بوئینگ 747-200B ، Air Force One است و بیشتر مورد استفاده معاون رئیس جمهور و بانوی اول قرار می گیرد. برای تقویت شایعات حضور رئیس جمهور ، مشاهداتی وجود دارد هواپیماهای نظارتی نظامی آمریکایی های اطراف ترنبری یک منبع ناشناس گفت: “این معمولاً نشانه این است که ترامپ برای مدت طولانی در جایی خواهد ماند.”

سرمایه دار، که هنوز شکست در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر را نپذیرفته است ، اعلام کرده است که در مراسم تحویل رسمی شرکت نخواهد کرد و شایعه شده است که نامزدی ریاست جمهوری خود را در 20 ژانویه اعلام خواهد کرد.

اما استورجون که همیشه از نظر سیاسی با رئیس جمهور معزول آمریکا خصومت داشته است ، برنامه های وی را ناکام گذاشته است. نخست وزیر اسکاتلند در پاسخ به این بیانیه در طی یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که این فرضیه که دونالد ترامپ پس از خداحافظی از کاخ سفید می تواند به اسکاتلند برود کاملاً خاموش، به یاد داشته باشید که اسکاتلند، مانند انگلیس ، او دوباره وارد شد بسته شدن به دلیل هجوم اخیر عفونت های کووید و به همین دلیل ممکن است مسافران اجازه ورود به خارج از کشور را داشته باشند “دلایل اصلی”. وی گفت: “من نمی دانم دونالد ترامپ برنامه سفر دارد یا خیر.” وزیر اول “اما در حال حاضر به هیچ کس اجازه نمی دهیم از خارج از کشور بیاید ، مگر برای سفرهای اساسی ، قانونی که برای همه صدق می کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *