[ad_1]

واشنگتن ، 1 فوریه (ادنکرونوس) – به دنبال استعفای وکلائی که در حال آماده سازی دفاعیات خود در روند استیضاح بودند ، دونالد ترامپ تیم حقوقی جدیدی را معرفی خواهد کرد که نماینده وی در دادرسی است که از دوشنبه آینده در سنا آغاز می شود. وکلا دیوید شان و بروس کاستور تیمی را که از رئیس جمهور پیشین در برابر اتهاماتی که وی به قیام منجر به حمله 6 ژانویه به کنگره تحریک کرده است ، دفاع خواهند کرد.
گفته می شود که شان به نمایندگی از ترامپ و قانون اساسی ایالات متحده “افتخار” داشته است و کاستور ، دادستان کل سابق پنسیلوانیا ، این موقعیت را “یک امتیاز” خوانده است. بر اساس گزارش رسانه های آمریکایی ، بوچ بوورز که رئیس تیم حقوقی قبلی بود و چهار وکیل دیگر استعفا می دهند ، زیرا آنها با ترامپ در مورد خط دفاعی که باید دنبال کنند موافق نیستند.
در حالی که آنها می خواستند در خلاف قانون اساسی بودن روند استیضاح شرط بندی کنند ، ترامپ بر ادعاهایی که در ده ها سرویس قضایی پذیرفته نشده بود ، مبنی بر ادعای تقلب در انتخابات علیه وی پافشاری کرد. روند استیضاح بعید به نظر می رسد با محکومیت ترامپ ، که حداقل به 17 رای سناتور جمهوری خواه نیاز دارد. هفته گذشته 45 نفر از 50 سناتور رای مثبت دادند و استیضاح رئیس جمهور سابق را مغایر با قانون اساسی دانستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *