[ad_1]

ترامپ انتخاب می کند چه کسی را ببخشد
دیروز ، در حالی که بیش از تعداد نیروهای افغانستان ، عراق و سوریه از پایتخت واشنگتن محافظت می شد ، رئیس جمهور معزول در حال تصمیم گیری بود که کدام یک از سرمایه گذاران قبل از رفتن مشتریان و وکلای خود را ببخشند.

وجود دارد تعلیق تا فردا شب (سپس جو بایدن می رود و دفتر را به دست می گیرد). انتظار می رود صد یا بیشتر بخشش های ریاست جمهوری صورت گیرد. دونالد ترامپ و وکلایش این کار را آخرین تجارت دوره خود کردند. ترامپ برای کتابخانه ریاست جمهوری خود پول می خواهد (خوب) ، وکلا با قول متقاعد کردن وی برای بخشش کلاهبرداران ، قتل های غنی ، پول جمع می کنند ، خبر رسان از CIA و بنیانگذار جاده ابریشم ، اولین بازار سیاه در Dark Dark.

ترامپ مدت زمان زیادی را به همراه دخترش ایوانکا و دامادش جارد کوشنر به مرور لیست ها اختصاص داده است و خبر واقعی این است که آیا او می تواند پیشاپیش خود را ببخشد (این معادل تعهد خود در گناهکاری قبل از رای گیری است).استیضاح) ، یا کودکان. یا کارمند، برخی در سازماندهی راهپیمایی پایتخت شرکت دارند ، دیگران ممکن است بیرون بروند.

در این میان ، دعوت نامه هایی برای خوشامدگویی به رئیس جمهور مستعفی ، که ساعت هشت صبح ترک می کند ، ارسال می شود ، شاید به این دلیل که آنها باید کاخ سفید را تمیز کنند. هر میهمان می تواند تا پنج میهمان بیاورد هدف این است که چند صد نفر (احضار شده در ساعت 7:15 صبح) برای تشویق او هنگام عزیمت به پالم بیچ جمع شوند (افتخارات نظامی ، یک گردان با لباس کامل ، و 21 شلیک توپ درخواست شده است اما مشخص نیست).

ترامپ در حال از دست دادن جنگ های فرهنگی است
شاید به این دلیل که جو بایدن پیرمرد سفید پوستی است که به سختی می تواند سفیدپوستان نژادپرست را آزاد کند ، در سال 2020 دونالد ترامپ نتوانست او را آزار دهد. حتی لقبی که به او داد ، خواب آلود جو ، جو خوابیده ، که اساساً به او وابسته بود ، به او دامن نزد. از نمودارهای Google Trends: خواب آلود جو این بسیار کمتر از گذشته گوگل است منحنی هیلاری در سال 2016 و همچنین در مارکو کوچککه مارکو روبیو بود. همه اینها استراتژی سیاسی احتمالی ترامپ (که همچنان در مورد مسابقات در سال 2024 صحبت می شود) ، با تمرکز بر حملات شخصی ، پیچیده است.

از آن بدتر سرمایه گذاری در نفرت از Black Lives Matter و لغو فرهنگ آنها پرداخت نکردند جستجو برای پلیس، مجسمه ها است آنتیفا توسط کسانی که برای “ویروس کرونا” نگول می شوند.

و ممکن است همه گیری آنها را خاموش کرده باشد جنگ های فرهنگی آگاهانه ، شبکه بسیار رادیکال شده است. و طبق گفته Axios ، “ترامپ با دامن زدن به جنگ های فرهنگی جاری کشور ، مارک سیاسی خود را ساخته است ، اما داده ها نشان می دهد که پیروزی در برابر یک پیرمرد 70 ساله سفیدپوست دیگر ، در طی یک بیماری همه گیر ، چقدر دشوار است” (اکنون ، آنها پیش بینی می کنند ، ترامپ بر نظم و قانون تمرکز خواهد کرد ، زیرا اساساً متناقض نیست ، برای دیگران مشاهده خواهد شد).

مارجوری و معاون انحصاری
این نتیجه “چنگال انحصاری است که تعداد کمی از شرکت های Big Tech در بحث سیاسی آمریکا دارند” ، ممنوعیت موقت توییتر مارجوری تیلور گرین. همین جمهوریخواه جدید چنین می گوید از QAnon فعلی (این یک شوخی نیست ؛ یک نویسنده خوش قلب بن ساسه ، سناتوری از نبراسکا ، در اقیانوس اطلس ، غوطه ور در جدیت و ناهماهنگی شناختی ، به تازگی در مورد این موضوع ظاهر شده است). توییتر گفت که پس از “چندین تخلف” حساب خود را به حالت تعلیق درآورده است. مشخص نیست کدام توییت ها وجود دارد ، اما در برخی از آنها تیلور گرین از حمله و سرقت از کپیتول پشتیبانی می کند (تیلور گرین در دادگاه ماسک سیاه با سانسور شده چون او مجبور شد با ماسک بماند و اکنون مفید است).

رایلی و لپ تاپ پلوسی
به نظر می رسد مانند شخصیتی از برادران کوهن است سوختن پس از خواندن sبالاتر از همه دختر حمله شده كاپیتول ، كه وارد دفتر نانسی پلوسی می شود ، لپ تاپ خود را می دزد و از طریق یك دوست می خواهد آن را به روس ها بفروشد. رایلی جون ویلیامز ، 22 ساله ، از پنسیلوانیا ، تحت تعقیب FBI است و از خانه والدین خود در هریسبورگ فرار کرده است.

به گفته یک شاهد ، ویلیامز می خواست کامپیوتر را به دوستی در روسیه بفروشد که آن را به سرویس های مخفی بفروشد. جی کی سیمونز گفت: انتقال رایانه به روسیه به دلایل نامعلومی اتفاق نیفتاد و ویلیامز هنوز رایانه را در اختیار داشت یا آن را نابود کرد “(” ما چه چیزی یاد گرفتیم؟ اجازه دهید دوباره این کار را نکنیم. در فیلم کوهن که او رئیس متعالی سیا بود و در واقع).

Golpe و شهر
جنا رایان ، یک بنگاه املاک و مستغلات ، به عنوان تگزاس و ترامپ کری ویور در اخبار ظاهر می شود. او قرار ملاقات می گذارد ، خود را در هواپیمای شخصی سفیهان خرابکار از دالاس به واشنگتن می بیند ، وارد پایتخت می شود و تصاویر زنده می گیرد. و او دستگیر شد ، سپس آزاد شد ، تحت تحقیق قرار گرفت.

وی در مصاحبه هایی که برای وی نوشت اگر می خواهد با او و برخی دوستانش در راهپیمایی ترامپ به واشنگتن پرواز کند ، گفت: “همه چیز با دعوت از یک فرد بسیار خوب آغاز شد.” رایان که ازدواج نکرده و اطمینان دارد که ترامپ پیروز شد ، بله گفت.

او همچنین وارد پایتخت کاپیتول شد و بلافاصله از نظر پست هایش پیگیری شد. او همچنین با پسری که در جریان کودتا با شخص دیگری درگیر شد اشتباه گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *