[ad_1]

ترامپ روسیه ، بی احتیاطی شورانگیز: “مرد KGB برای 40 سال”

به مدت 40 سال ، روس ها با دونالد ترامپ رابطه ای حفظ کرده اند که “یک دارایی” از هوش آنها محسوب می شود. بیایید بگوییم یوری شوتس، جاسوس سابق KGB که در دهه 1980 در واشنگتن کار می کرد و منبع اصلی “سازش آمریکایی” ، کتاب جدید روزنامه نگار کریگ اونگر و نویسنده “خانه ترامپ ، خانه پوتین” است. “این نمونه ای از چگونگی جذب افراد در دوران دانشجویی و سپس انتقال به سمت های مهم است ، چنین اتفاقی برای ترامپ افتاد. “گفت ، در مصاحبه با گاردین ، ​​مأمور مخفی سابق 67 ساله ، که پس از کار در KGB با استفاده از موقعیت خبرنگار Tass در سال 1993 ، تابعیت ایالات متحده را دریافت کرد.

او در گذشته در بخش امنیت خصوصی کار کرده و شریک الکساندر لیتویننکو ، یک عامل سابق روسی در سال 2006 در لندن کشته شده است. در کتاب خود ، آنگر می نویسد که ترامپ اولین بار در سال 1977 مورد توجه روس ها قرار گرفت هنگامی که با همسر اول خود ، ایوانا زلنیکووا ، مدل چکسلواکی ازدواج کرد. وی بدین ترتیب هدف عملیاتی قرار گرفت که توسط جاسوسی چکسلواکی با همکاری KGB انجام شد..

Trump Trump ، بازسازی طبق جاسوس شوروی سابق

طبق گفته شویتز ، تماس با KGB سه سال بعد زمانی ایجاد شد كه ترامپ از سمیون كیسلین ، مهاجر شوروی صاحب فروشگاهی در خیابان پنجم ، 200 تلویزیون برای هتل جدید خود در نیویورك خریداری كرد. شوتز ادعا می کند که کیسلین با KGB کار کرده و ترامپ را به عنوان یک کارآفرین جوان در حال رشد به عنوان یک دارایی بالقوه معرفی کرده است. با این حال ، کیسلین کار در سرویس های اطلاعاتی روسیه را انکار می کند. در سال 1987 ، ترامپ و همسرش اولین سفر خود را به روسیه انجام دادند و در آنجا با مأموران KGB ملاقات کردند که آنچه “شوئز” را “جذابیتی توهین آمیز” نامیدند را اخراج کردند: آنها اطلاعات زیادی در مورد او جمع آوری کرده بودند ، آنها می دانستند که او از نظر فکری و روانی بسیار آسیب پذیر است “از نظر جاسوس شوروی سابق ، روسها فقط از این موارد استفاده می کردند:”آنها وانمود کردند که به طرز باورنکردنی تحت تأثیر شخصیت وی قرار گرفته اند و معتقد بودند که روزی وی رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد

خیلی سریع پس از بازگشت به ایالات متحده ، ترامپ شروع به بررسی نامزدی احتمالی کاخ سفید کرد: در تاریخ 1 سپتامبر ، او یک صفحه روزنامه اصلی را خریداری کرد که در آن انتقاد از یکی از برنامه های خود در انتقاد از موقعیت رونالد ریگان در مورد جنگ سرد ، متهم کردن ژاپن به سو explo استفاده از اتحاد با ایالات متحده و ابراز تردید در مورد دخالت ناتو است که “آمریکا باید هزینه های خود را متوقف کند تا از کشورهایی که می توانند از خود دفاع کنند محافظت کند. ”

ایده هایی که پس از آن عجیب تلقی می شدند، e آنها رهبران KGB را از خوشحالی پراندند برای موفقیت “اقدام فعال” آنها ، همانطور که اقدامات جنگ تبلیغاتی شوروی خوانده می شد ، اما 30 سال بعد از آنها سنگ بنای سیاست خارجی رئیس جمهور ترامپ بود. باورش سخت است که کسی بتواند چنین چیزی بنویسد و این می تواند افراد جدی را در غرب تحت تأثیر قرار دهد ، اما این اتفاق افتاد و سرانجام آن شخص رئیس جمهور شد “، جاسوس سابق با اشاره به چگونگی انتخابات 2016 ترامپ گفت: و وی از تحقیقات رابرت مولر که “” تمام روابط بین ترامپ و مسکو را در نظر نخواهد گرفت “ابراز ناامیدی کرد.

به گفته اونجر “ترامپ یک دارایی بود” شوروی ، اما “هیچ برنامه بزرگی برای توسعه این نوع وجود نداشت ، که 40 سال بعد رئیس جمهور می شود، در آن زمان ، روس ها سعی داشتند مانند دیوانه ها نیرو جذب کنند و ده ها نفر را تعقیب می کردند. ” ترامپ هدف کاملی بود – روزنامه نگار نتیجه گرفت – پوچ بودن ، خودشیفتگی او را به یک هدف طبیعی تبدیل کرد که روسها بیش از 40 سال قبل از انتخاب او کشت کرده بودند. ”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.