[ad_1]

دونالد ترامپ

رئیس جمهور سابق می خواهد با تهدید به تشکیل حزب میهن پرست یا حزب ماگا و مقابله به مثل با کسانی که قبلاً با نامزدهای جایگزین در انتخابات مقدماتی به او پشت کرده اند ، در جریان استیضاح تحت کنترل جمهوری خواهان باشد.

واشنگتن – مقاله استیضاح برای تحریک حمله به کنگره به سنا رسید ، اما دونالد ترامپ با اعتماد به تبرئه ، از این روند خارج شده و قسمت های اول اعتماد را به صفحه شطرنج سیاسی آینده ، همه زنان فعلا ، قرار داده است: سخنگوی سابق وی سارا سندرز نامزدی خود را برای فرمانداری در قلعه جمهوری خواهان آرکانزاس اعلام کرددر حالی که شایعات نامزدی سناتورها در سال 2022 برای عروس عروس لارا ترامپ در کارولینای شمالی و دختر محبوب ایوانکا در فلوریدا ، جایی که او با خانواده اش نقل مکان کرد ، در حال افزایش است. او می تواند مانند مارکو روبیو ضربه بزرگی ایجاد کند.

در روزهای اخیر ، او اولین پیروزی خود را در نبرد خود برای حفظ نفوذ و برجستگی سیاسی به دست آورده است ، و آینده حزب بزرگ قدیمی را شکل می دهد: کلی وارد ، متحد نزدیک ، با “تأیید کامل و کامل” او به عنوان رهبر حزب تأیید شد . جمهوری خواه از آریزونا.

همان کسی که سه مقام عالی رتبه مانند فرماندار داگ دوسی را سانسور کرد ، سناتور سابق جف فلیک و سیندی مک کین ، بیوه سناتور جان مک کین ، همه مخالف تلاش های ترامپ برای لغو رأی هستند: اقدامی که خطر تجزیه حزب را دارد ، همانطور که رئیس جمهور ملی رون مک دانیل ، که “پاکسازی” و “فرهنگ” را محکوم کرد ، هشدار داد لغو لغو اما ترامپ مصمم است که کنترل جمهوری خواهان را حفظ کند و قدرت خود را متفرق نکند 75 میلیون رای.

سندرز سریع توجیه میراث و شعارهای رئیس جمهور سابق کرد: “هنگامی که نامزدی خود را در این ایالت آغاز کرد ، گفت:” با چپ تندرو که اکنون در واشنگتن در قدرت هستند ، فرماندار شما خط دفاعی شما است. ” او استاندار بود پدر مایک هاکبی ، بلکه بیل کلینتون نیز هست. وی به عنوان سخنگوی کاخ سفید به دروغ و اشتباهاتی افتاده است ، گویی ادعا می کند خدا کسی است که رئیس جمهور ترامپ را می خواهد. ستوان دیگر او می تواند لارا ترامپ ، همسر پسرش اریک باشد که همیشه در صف مبارزات انتخاباتی پیشتاز بوده است ، و به ویژه ایوانکا ، که همچنین می تواند از دویدن در فلوریدا به عنوان سکوی پرشی برای کاخ سفید در سال 2024 استفاده کند. قبل از این او لرزید و با خجالت از ایده چنین دوئلی پاسخ داد: “من ایوانکا را دوست دارم ، ما خیلی خوب با هم کار کردیم ، او آمریکایی است …” ، او قبل از اینکه او جدا شود از فاکس گفت و از موفقیت خود رجز گفت.

ترامپ می خواهد با تهدید به تشکیل حزب میهن پرست یا حزب ماگا و انتقام گرفتن از کسانی که قبلاً به او پشت کرده اند با اصلی ترین نامزدهای اصلی: در جریان استیضاح جمهوری خواهان را تحت کنترل درآورد. نمایندگان مجلس لیز چنی ، تام رایس ، سناتور لیزا مورکوفسکی ، و همچنین برایان كمپ فرماندار جورجیا. میت رامنی ، که قبلا “جرم استیضاح” ترامپ را توصیف کرده است ، احتمالاً اضافه خواهد شد ، در حالی که روبیو – آماده برای به چالش کشیدن ایوانکا – این روند را “احمقانه” و “ضد تولید” می داند.

در همین حال ، ترامپ پس از اعلام دادخواست دادگاه عالی علیه هتل وی در پایتخت به دلیل نقض یک بند ضد فساد در قانون اساسی که رئیس جمهور را از پذیرش پول از دولت های خارجی منع می کند ، در جبهه قضایی با آرامش آه می کشد. اما وی پس از تلاش های خود برای اعلام تحقیقات داخلی توسط وزارت دادگستری ، روی طناب ها باقی مانده است دادستان کل موقت را لغو کرد تا رای را لغو کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *