[ad_1]

نامزد گرجستان با ترامپ: من با بایدن به عنوان رئیس جمهور مخالف خواهم بود – کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه که خواستار تأیید در مجلس سنا برای جورجیا است ، با روند اثبات پیروزی بایدن در کنگره مخالف خواهد بود. وی چند ساعت پس از افتتاح مراکز رأی دهی در جورجیا برای رای گیری پیش بینی شده که با اکثریت آرا تصمیم خواهد گرفت ، گفت: “آمریکایی ها مستحق سکویی در کنگره هستند که در قانون اساسی برای طرح مسائل انتخاباتی پیش بینی شده است. به همین دلیل است.” سنا – اینکه من در 6 ژانویه رای خواهم داد تا رئیس جمهور ترامپ و آمریکایی ها شنیده شوند و از مخالفت با روند صدور رای رای دهندگان اصلی حمایت خواهم کرد. ”

ترامپ: “انتخابات جعلی ، ما ضرر نکردیم” – “انتخابات جعلی ، هیچ راهی برای از دست دادن ما نیست.” این حمله جبهه ای است که توسط دونالد ترامپ در جورجیا ، در آخرین تجمع قبل از رای گیری در آرا صورت گرفته است. ترامپ خطاب به هواداران خود گفت: “این یکی از مهمترین بولتن های تاریخ است. همه دنیا شما را زیر نظر دارند.” ترامپ با اشاره به اینكه معاون رئیس جمهور ریاست فرآیند صدور گواهینامه را بر عهده دارد ، افزود: “امیدوارم كه مایك پنس در كنار ما بایستد. او مرد خوبی است ، من او را بسیار دوست دارم. در هفته های اخیر ، ما نشان دادیم كه در انتخابات با بهمن پیروز شدیم.” به صدای رأی دهندگان بزرگ و در عوض گفت که نمی خواهد در حرکت علیه بایدن به سرمایه دار بزرگ کمک کند.

ترامپ: “آخرین خط دفاعی جورجیا برای نجات آمریکا” – آرا Georgia جورجیا برای ترامپ “آخرین راه دفاع و نجات آمریکای مورد علاقه ما ، آخرین خط دفاعی” است. دونالد ترامپ گفت اگر دموکرات ها در جورجیا پیروز شوند ، با گشودن در برابر مهاجران کشور را متحول می کنند. “آنها بیمه درمانی شما را از شما می گیرند. اگر ما فعلاً اقدامی نکنیم ، دیگر هیچ انتخابات عادلانه ای برگزار نخواهد شد. آزادی مذهبی و اصلاحیه دوم و پلیس از بین می روند: خسارتی که آنها می توانند ایجاد کنند دائمی و جبران ناپذیر است.” ترامپ در تلاش اخیر برای لغو نتیجه انتخابات افزود: “خطر نمی تواند بیشتر باشد” در این آرا ، از طرفداران خود خواست رأی دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *