[ad_1]

استیضاح ترامپ

استیضاح یا اصلاحیه 25. به نظر می رسد دو راهی که آینده دونالد ترامپ را پس از حوادث Capitol Hill همراهی می کند ، در واقع آخرین بازمانده های دوره ریاست جمهوری وی است. اما دقیقاً به همین دلیل است که تردید ایجاد می شود: آیا زمان کوتاه فنی اجازه انجام این عملیات را می دهد؟ در Interris.it نظر جیامپیرو گرامالیا ، روزنامه نگار و مدیر سابق AffarInternazionali.it

آنها ممکن است ، اما به نظر من بعید است. موافقت معاون رئیس جمهور و کل دولت لازم است. و رسیدن به آن به نظر من غیرواقعی است. دموکرات ها به قطعنامه ای رای می دهند که به پنس 24 ساعت فرصت دهد تا به متمم 25 وارد شود. اگر معاون رئیس جمهور این کار را نکند و من معتقدم که چنین نخواهد کرد ، زیرا ممکن است اعضای دیگر دولت مخالفت کنند ، آنها استیضاح خود را ادامه می دهند. اگر دولت در هر صورت رئیس جمهور را تعیین کند ، رای پارلمان برای خاتمه یافتن موضوع کافی است. در ایالات متحده ، زمان کوتاه تر است.

در مورد استیضاح در بین وکلا بحث شده است. این هفته مجلس نمایندگان ممکن است به استیضاح رئیس جمهور رای دهد. اساساً به عنوان کیفرخواست سیستم قضایی ماست. آنها قبلاً کیفرخواست چهار صفحه ای تشکیل داده اند که فقط یک اتهام برانگیختن آن قیام است. اگر اتاق پیشنهاد را تأیید کند با درخواست از پنس برای اجرای ماده XXV به مدت 24 ساعت ، اما او این کار را نکرد ، او روز بعد برای بحث و رأی به استیضاح دیدار می کرد.

این قطعنامه در حال حاضر 218 امضا جمع آوری کرده است ، بنابراین در حال حاضر اکثریت 435 نماینده است. با این حال ، دادگاه باید توسط سنا برگزار شود ، که تا دوشنبه آینده برگزار نخواهد شد ، دو روز قبل از پایان ریاست جمهوری ترامپ. برای محکوم کردن رئیس جمهور دو سوم سناتورها لازم است. از آنجایی که سنا به 50 و 50 تقسیم شده است ، حداقل 17 سناتور جمهوری خواه یا یک نفر سوم در کنار دموکرات ها قرار دارد. در حال حاضر محتمل به نظر نمی رسد.

با این حال ، دموکرات ها فکر می کنند با توجه به اینکه رئیس جمهور بایدن موافق همه این موارد نیست و نمی خواهد در ابتدای دوره خود تنش ایجاد کند ، بحث را برای چند ماه به تعویق انداخت. در اینجا نیز بحث حقوقی درگرفته است. آیا رئیس جمهوری که دیگر در دفتر نیست قابل محاکمه است؟ حقوقدانانی هستند که نه می گویند و بقیه می گویند بلهاگر این روند با پاسخ دادن او شروع شود. که در این مورد صدق می کند ، زیرا در زمان ریاست جمهوری ترامپ هرگونه اتهامی صادر خواهد شد. هدف از همه اینها چه خواهد بود؟ استیضاح علاوه بر برکناری ، ممنوعیت مادام العمر از مناصب عمومی را نیز در پی خواهد داشت. بنابراین ، ترامپ دیگر نمی تواند نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده شود. و این نتیجه نهایی خواهد بود با فرض پایان این روش.

همه چیز حتی در این مورد دوم بسیار دشوار باقی مانده است. همچنین ، زیرا با گذشت زمان خشم و تحریک آنچه اتفاق افتاده نیز به تدریج محو می شود.

توجه داشته باشید: تبلیغاتی که در صفحه نشان داده می شوند به طور خودکار توسط Google مدیریت می شوند. اگرچه همه فیلترهای لازم را تنظیم کرده اید ، اما ممکن است برخی از بنرها گیج کننده باشند. در صورتی که به اراده ما بستگی نداشته باشد ، از خوانندگان پوزش می خواهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *