[ad_1]

معلوم شد که خون خوبی بین دونالد ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده و گرتا تونبرگ ، فعال سوئدی وجود ندارد. این فعال جوان هجده ساله ، از دیدن دشمن تلخ بسیار خوشحال است کاخ سفید را ترک کنید یکبار برای همیشه سلام مسموم به دونالد را منتشر کرد. “او مانند پیرمردی بسیار خوشحال به نظر می رسد که آینده ای شگفت انگیز و درخشان پیش رو دارد. بسیار زیبا برای دیدن! ” این همان چیزی است که گرتا تونبرگ اظهار نظر کرد ، و در هنگام سوار شدن بر بالگرد Marine One که در آن کاخ سفید را ترک کرده بود ، عکسی از رئیس جمهور مستعفی را در اینستاگرام و توییتر منتشر کرد. همانطور که قبلاً اتفاق افتاده بود ، جوان محافظه کار همان عباراتی را علیه ترامپ به کار برد که سرمایه دار خیلی بزرگ سعی در تمسخر گرتا داشت.

>> هنگام ترک ترامپ از کاخ سفید ، دخترش تیفانی عروسی خود را با میلیاردر مایکل بولوس اعلام کرد

بز گرتا تونبرگ

دوئل دونالد ترامپ – گرتا تونبرگ

“او مانند پیرمردی بسیار خوشحال به نظر می رسد که چشم به راه آینده ای روشن و شگفت انگیز است. دیدنش خیلی خوبه! گرتا تونبرگ با ترامپ که سرانجام امروز ساعت 2 بعد از ظهر به وقت ایتالیا محل اقامت ریاست جمهوری خود را ترک کرد ، سلام و احوالپرسی می کند.او و همسرش ملانیا ترامپ ابتدا با هلی کوپتر به پایگاه اندروز رسیدند و پس از یک سخنرانی خداحافظی کوتاه با هواپیما پرواز کردند. دونالد غالباً با کینه و رنجش رنگ آمیزی می شد ، اما به لطف نبوغ سوئدی نیز با کمی طنز رنگ آمیزی می شد.

سخنان خداحافظی گرتا در واقع نقل قول از نظری است که ترامپ در مورد زن جوان بیان کرد. در توییتی از دو سال پیش ، پس از مداخله گرتا در سازمان ملل، ترامپ می نویسد: “او مانند یک زن جوان بسیار خوشحال به نظر می رسد که به آینده ای روشن و شگفت انگیز نگاه می کند. چه خوب دیدن! ” به این ترتیب رئیس جمهور تلاش کرد این فعال آب و هوایی را که سخنان بسیار تند و تندی را به رهبران جهان ایراد کرد ، مورد تمسخر قرار دهد. گرتا همچنین توییت رئیس جمهور را به بیوگرافی توییتر خود تبدیل کرده بود.

“آرام باش ، دونالد ، آرام باش!”

این اولین بار نیست که گرتا سخنان سرمایه دار را قبول می کند برای فرستنده ارسال می شود در صورت لزوم. وقتی از آن زمان گرتا به عنوان مرد سال انتخاب شد زمان، در سال 2019 ، ترامپ در پاسخ به توییت تبریک دیگری درباره این فعال فعال در توییتر نوشت: “این خیلی مسخره است. گرتا باید روی مشکل کنترل خشم خود کار کند و سپس با دیدن یک فیلم خوب قدیمی به سبک دوست خود برود! گرتا را آرام کن ، آرام باش! ” حتی در آن زمان ، تونبرگ سخنان ترامپ را در هر دو پیام بیوگرافی توئیتر پذیرفته بود و خود را “نوجوانی کار می کند که روی مشکل مدیریت خشم خود کار می کند”

پیروزی بایدن در نوامبر سال 2020 به گرتا اجازه داد تا سنگریزه ای را از کفش خود جدا کند. وقتی ترامپ با وحشت از تماشای پیروزی مخالف دموکرات خود در انتخابات ، با انتشار توئیتی “STOP THE COUNT!” را متوقف کرد ، گرتا با استاد بیش از 400،000 بازتوییت پاسخ داد: “خیلی خنده دار است. دونالد باید روی مشکل کنترل خشم خود کار کند و سپس با یک دوست به دیدن یک فیلم خوب قدیمی و قدیمی برود! آروم باش دونالد ، آرام باش ” بایدن ، امروز مراسم افتتاحیه در کاخ سفید: اینجا کی و کجا است که آن را دنبال کنید


نمایش پست ها:
143[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *