[ad_1]

پس از حمله به كنگره آمریكا ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا بیش از پیش منزوی به نظر می رسد. در واقع دموکرات ها استیضاح را ارزیابی می کنند ، اما این امر مستلزم یک روال طولانی است که با انقضای مدت 20 ژانویه سازگار نیست.

دونالد ترامپ نیز هدف غول های دره سیلیکون قرار گرفت. فیس بوک و توئیتر تصمیم گرفته اند تا از جلوگیری از تحریک خشونت و قیام جدید پست های وی که توسط میلیون ها دنبال کننده خوانده شده ، حساب های رئیس جمهور معزول را برای همیشه مسدود کنند.

حدود ده روز تا آغاز به کار رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون وی ، کمالا هریس باقی مانده است. به نظر می رسد ایالات متحده مصمم است که ورق را برگرداند ، دونالد ترامپ را برای همیشه ترک کند ، که به استثنای پیچ و خم های دیگر گفت آماده است کاخ سفید را ترک کند و انتقال را به صورت مسالمت آمیز تسهیل کند.

دونالد ترامپ در حال حاضر یک رئیس جمهور ضعیف شده است و بسیاری ، حتی برخی از وفاداران ، ترجیح می دهند از او فاصله بگیرند.

دونالد ترامپ منزوی است: حراج فلاپ حفاری در آلاسکا

تأیید انزوای رئیس جمهور مستعفی از آلاسکا ، ایالتی فدرال با اکثریت جمهوری خواه است ، جایی که مناقصه از اکتشاف در زمینه های نفت و گاز متان ممنوع است. که درپناهگاه ملی حیات وحش Artic تقریبا خلوت بود

حراجی که توسط فرد دونالد ترامپ و دولت آلاسکا در روز پس از انتخابات در 3 نوامبر سال 2020 مجاز شد ، در روز حمله به کپیتول هیل در واشنگتن برگزار شد.

هیچ پیشنهادی از طرف شرکت های بزرگ نفتی آمریکا ارائه نشده است. مهمترین چیز از یک سازمان دولتی ناشی می شود ، سازمان توسعه و صادرات صنایع آلاسکامدیر عامل آلن ویتزنر گفت:

“حق استفاده از منابع طبیعی خود در آلاسکا را محفوظ می دارد.”

برای نیمی از بیست و دو لاتپناهگاه ملی حیات وحش Artic در حراج از دفتر مدیریت سرزمین، آژانس فدرال که زمین های ملی را مدیریت می کند و از این رو پارک ها است، برخی از پیشنهادات توسط افراد كوچكی ارسال شده است كه مجبور خواهند شد هزینه های كاوش و حفاری خاك را متحمل شوند.

در واقع ، شناسایی ذخایر و حداقل 5 مورد برای استخراج نفت خام و / یا گاز طبیعی به مدت کامل دو سال طول خواهد کشید. بنابراین ، زمان بسیار طولانی است. و شرکت های بزرگ نفتی می دانند که با دولت جدید ، همانطور که در طی مبارزات انتخاباتی توسط جو بایدن اعلام شد، سیاست های زیست محیطی ممکن است سختگیرانه تر شود. در واقع ، رئیس جمهور منتخب قبلاً گفته است که می خواهد از ذخایر و پارکهای طبیعی در برابر گمانه ها و هر نوع بهره برداری اقتصادی محافظت کند.

این منطقه مکانی مقدس برای مردم بومی ، مردم بومی گویچین است. و سالهاست که به دلیل ثروت خود توسط محافظان و جوامع محلی محافظت می شود. این ذخیرهگاه شامل گونه های حیوانی شکننده مانند خرس های قطبی ، پستان گلی ، گرگ و سایر پرندگان بومی است.

اجازه حفاری در آلاسکا بود حرکت تبلیغاتی

دونالد ترامپ می دانست که در انتخابات شکست خواهد خورد. اما او هیچ وقت را از دست نمی دهد. در واقع ، اجازه حفاری در آلاسکا یک اقدام تبلیغاتی بود. تلاشی ناموفق برای دشوار نگهداشتن وعده های انتخاباتی برای بایدن. به طور خاص ، بلند پروازانه ترین در انتقال انرژی است. اما حتی بانک های بزرگ آمریکایی نیز تصمیم گرفته اند که هزینه حفاری در محل ذخیره را تأمین نکنند.

یک پیشنهاد مطالعه که توسط گروهی از مردم محلی امضا شده استKaktovik Inupiat Corporation)برای نشان دادن اثرات مضر ناشی از شکستن یخچال های طبیعی. از ذوب شدن پرده برف که تاندرا ذخیره می کند و استفاده از سیگنال های صوتی برای شناسایی ذخایر نفت خام و متان. هدف این است كه پروژه ای را كه ترامپ برای گشودن آلاسكای شمالی برای توسعه بخش نفت آغاز كرده است ، متوقف كند. تاکنون 18 میلیون هکتار زمین برای حفاری وجود دارد.

این بهانه که توانمند سازی آنها یک انتخاب اجباری برای تأمین “امنیت انرژی لازم از هم اکنون تا ده سال آینده” است ، قابل اعتماد نیست. دونالد ترامپ همیشه منکر تغییر اقلیم بوده است و از زمان روی کار آمدن وی سعی کرده است که آمریکا را متقاعد کند که انتقال انرژی از نظر اقتصادی یک روند ناپایدار برای این کشور است.

حراج حفاری در آلاسکا فقط نوک کوه یخ است.

ترامپ منزوی در تلاش است تا گزارش تغییرات آب و هوایی ایالات متحده را بپوشاند

این اولین سال است و نیویورک تایمز مقاله طولانی با عنوان “چگونه ترامپ سعی کرد گزارش آب و هوای آمریکا را از خط خارج کند ، اما تا حد زیادی نتوانست

برای سالها ، گروه ملی ارزیابی آب و هوا (ارزیابی ملی آب و هوا) تصمیمات دولتهای ایالات متحده را مدیریت می کند. صدها دانشمند ، دانشمند ، مقام فدرال برای انتشار بهترین یافته ها در مورد تغییرات آب و هوایی دست به دست هم داده اند. اما دونالد ترامپ مصمم است در عوض علیه آنها مبارزه کند

در نوامبر سال 2020 ، رئیس جمهور ترامپ تصمیم گرفت مایکل کوپربرگ را برکنار کند. رئیس وقت برنامه مطالعات جهانی (برنامه تحقیقات تغییرات جهانی ایالات متحده) و او دانشمندی وفادار به او را جایگزین می کند ، تا آنجا که منکر خاص است گرم شدن کره زمین در جهان علمی آمریکا.

اندکی پیش از انتشار گزارش ، که در روز شکرگذاری به منظور بستن محتوای آن مجاز بود ، ترامپ دانشمندان را به عنوان طرفداران دموکرات و دروغگو معرفی کرد.

در این سند ، کارشناسان می نویسند که گرم شدن کره زمین باعث خسارات زیادی از زیرساخت های ملی ، املاک می شود و از رشد کشور تا پایان قرن جلوگیری می کند. هشداری که ترامپ و دولت وی به شرح زیر رد کردند:

“من آن را باور نمی کنم”. “این براساس واقعیت ها نیست.” این گزارش فقط به بدترین سناریوها متمرکز است.

ترامپ منزوی سعی در لکه دار کردن علم داشت و جو بایدن را برای چهار سال آینده ناکام گذاشت. قبل از کاپیتول هیل البته به قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بعدی. و در همین حال ، برنامه تحقیقات تغییرات جهانی ایالات متحده پیش از این سند آینده ای را درباره تغییرات آب و هوایی تا سال 2023 اعلام کرده است.

بیایید امیدوار باشیم که ایالات متحده ، حتی آمریکای عمیق ، که بهترین تحلیلگران معتقدند دختر ترامپ است ، تغییر کند. و اطمینان حاصل کنید که آب و هوا منتظر نمی ماند.

کیارا کولانژلو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *