[ad_1]برخورد یک ون با عابران پیاده در لا دفنس ، نزدیک پاریس: تلفات تلفات یک کشته و حداقل یک زخمی را بیان می کند ، علل آن مشخص نیست.

(THOMAS COEX / AFP از طریق گتی ایماژ)

لحظه های ترس امروز بعد از ظهر در منطقه لا دفنس ، نزدیک پاریس: یک ونکان پیاده کشته شدند و دیگری با ون که به آنها برخورد کرد زخمی شد. راننده دستگیر شد. برخی منابع از مجروحان دیگر صحبت می کنند ، در هر صورت انگیزه آنچه اتفاق افتاده در حال حاضر مشخص نیست.

همچنین بخوانید -> دایان ملو ، عزاداری بسیار جدی: برادر 27 ساله درگذشت

خبر این حادثه توسط استان هاوتس سن اعلام شد. در این مواقع چندین ناجی در محل حضور دارند و منطقه حصارکشی شده و غیرقابل دسترسی است. در همین حال ، تصاویری از آنچه امروز در منطقه پاریس رخ داده است در شبکه های اجتماعی در حال ورود است.

همچنین بخوانید -> نوری کوربوچی ، طراح لباس و همسر کارگردان سرجیو درگذشت

اگر می خواهید همه اخبار ما را در زمان واقعی دنبال کنید اینجا را فشار دهید

ون در برابر جمعیت نزدیک پاریس: چه اتفاقی افتاد

گفته می شود راننده وانت قبل از فرار با پای پیاده ، به دلیل نامعلومی وسیله نقلیه را به سرقت برده و به دو عابر پیاده برخورد کرده است. ستاد پلیس پاریس اینگونه گفت. همچنین مشخص نیست که آیا آدم ربای دو قربانی را می داند و دلیل اینکه وی قصد اقدام دارد را می داند. بنابراین مشخص نیست که این یک حمله تروریستی است یا یک عمل مجنونانه منزوی ، اما روشن است که این نوع اضطراب مردم را نگران می کند.

این منبع در ایستگاه پلیس در پایتخت فرانسه افزود: این مرد متهم به تصادف وانت خود با حداقل دو عابر پیاده ، اندکی بعد دستگیر شد. به گفته دادستان نانتره ، فرد بازداشت شده بی خانمان است. دادستان در یادداشتی بسیار مختصر گفت که در این مرحله ، هیچ چیز نشان دهنده یک اقدام تروریستی نیست. تحقیقات به پلیس قضایی سپرده شده است ، که باید این قسمت دراماتیک را روشن کند.
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *