[ad_1]

پسکارا – او به لطف تحقیقات در سوریه تحت تعقیب بود Digos از Pescara و توسط مردان دفتر مقابله با افراط گرایی و تروریسم خارجی اداره مرکزی پیشگیری پلیس. این پسر به ارتباط با تروریسم ، از جمله بین المللی ، جذب ، بخشش تروریسم و ​​تحریک به ارتکاب جرم برای این اهداف متهم شده است. این فرد اقدام احتیاطی را كه در سال 2017 صادر شد دریافت كرد و سپس توسط دادستان L’Aquila در سطح بین المللی تمدید شد ، وی همچنین تحقیقات بعدی را با هدف ردیابی “جنگنده” هماهنگ كرد.

این مرد جوان که از بدو تولد در سوئیس زندگی می کند ، در حالی که هنوز خردسال بود در مسیر اسلام گام برداشت و همین امر منجر به رادیکالیزه شدن کامل وی شد. در سال 2014 ، او سرانجام جنبش جهادی را پذیرفت و عازم ربع سوریه و عراق شد تا به همراه همسرش ، یک شهروند ترک تبار آلمان متولد شده و چهار فرزند ، به گروه القاعده جبهه فتح الشام بپیوندد. تحقیقات آغاز شده در سال 2015 فعالیت واقعی این پسر را در صفوف گروههای تروریستی مرتبط با آنها مستند کرد. القاعده و همچنین فعالیتهای تبلیغی فشرده آن ، آموزش رزمی و اشتغال بعدی در فعالیتهای نظامی.

پس از تحقیقات پیگیری ، با حمایت نتایج آزمایش های بین المللی ، برای محققان یافتن این جوان 24 ساله و خانواده اش در منطقه ادلب سوریه امکان پذیر شد. مرد جوان پس از شناسایی ، خواستار تسلیم شدن به مقامات ایتالیایی شد و در این ارتباط مردان پلیس ضد تروریسم ، آژانس اطلاعات و امنیت خارجی (آیس) و دیگوس از پسکارا به هاتای (ترکیه) ، شهری در مرز سوریه رفتند. میهمان خود را تصاحب کند. به محض ورود به ایتالیا ، دستور بازداشت موقت به تروریست اطلاع داده شد و به زندان منتقل شد. زن و چهار فرزند ، بنا به خواست شوهر ، در این کشور باقی ماندند بوقلمون.

چاپ دوستانه ، PDF و ایمیل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *