[ad_1]

مترو K 0 – آنکارا – هولوسی آکار ، وزیر دفاع ترکیه امروز گفت ، ترکیه و آلمان گام های مشخصی را در بخشهای دفاعی و امنیتی برمی دارند. در همین حال ، اظهارات آکار یک روز پس از ملاقات وی با وزیر دفاع آلمان آنگرت کرامپ-کارنباوئر در برلین بیان شد.

K متر 0 – آنکارا – ترکیه و آلمان گام های مشخصی در زمینه دفاع و امنیت برمی دارند ، وزیر دفاع ترکیه هولوسی آکار. در همین حال ، اظهارات آکار یک روز پس از ملاقات وی با وزیر دفاع آلمان بیان شد آنگرت کرامپ-کارنباور در برلین، آنادولو گزارش می دهد.

وزیر ترکیه گفت دیدار با کرامپ-کارنباوئر “بسیار سازنده” بود ، وی گفت: “ما در بسیاری از موضوعات نظرات مشابهی داریم”. بنابراین ، پس از این جلسه ، “من معتقدم که در روزهای آینده ، به ویژه در بخشهای دفاعی و امنیتی ، گامهای مشخصی برداشته خواهد شد.”

آکار افزود که آلمان یکی از مهمترین متحدان و شرکای ترکیه است در امنیت و سیاست اروپا ، در ناتو ، در سازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) ، در شورای اروپا و در نهادهای اقتصادی.

“همه می دانند که ترکیه از نظر واحدها ، عملیات ، تمرینات و پشتیبانی مالی یکی از مهمترین اعضای ناتو است. در نتیجه ، روابط ما با ناتو بسیار سازنده و کاملاً ثابت است. “

آکار همچنین اظهار داشت که من مذاکرات با یونان در مورد دریای مدیترانه شرقی و دریای اژه باید طی روزهای آینده بازده بیشتری داشته باشد. وزیر گفت: تا به امروز ، در مجموع هشت جلسه بین یونان و ترکیه برگزار شده است ، انتظار می رود یونان “درگیر” بیشتر در جلسات آینده باشد.

“ما امیدواریم که از طریق این مذاکرات راه حل های صلح آمیز برای مشکلات بین یونان و ترکیه پیدا کنیم. ما می خواهیم همه بدانند که ما آمادگی داریم در حل مشکلات کمک های لازم کنیم. “

وی در آن زمان افزود: “ترکیه با کشتی های تحقیقاتی خود هیچ کاری به جز تحقیقات فنی انجام نداده است.” “

رئیس دفاع ترکیه همه را به این کار دعوت کرد موضوع را عینی در نظر بگیرید ، “ما می بینیم که آلمان تا حد ممکن منسجم بوده است … امیدواریم که این رویکرد برای سایر کشورهای اتحادیه اروپا و ناتو الگویی باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *