[ad_1]

سخنگوی کرملین ، دیمیتری پسکوف ، ادعاهای سفارت آمریکا در مورد تظاهرات غیر مجاز در روسیه در روز شنبه را دخالت در امور داخلی این کشور توصیف کرد.

سفارت ایالات متحده ادعا می کند که از نزدیک دنبال می کند تظاهرات غیر مجاز در سراسر روسیه و مقامات را به سرکوب علیه آزادی بیان و آزادی تظاهرات متهم کرد.

پسکوف در یک سخنرانی کوتاه در مورد روسیه 1 گفت: “البته ، این اظهارات ناکافی است. در اصل ، آنها یک مداخله واقعی در امور داخلی ما هستند.”

سخنگوی کرملین ادامه داد: “اگر سفارت ما وقتی ناآرامی ها در ایالات متحده در جریان بود چنین واکنشی نشان می داد … پس ، حدس می زنم این باعث ناراحتی واشنگتن شود.” سخنگوی کرملین ادامه داد.

نقض قانون

پسکوف افزود که او به همه دیدگاه ها احترام می گذارد ، اما به شدت مخالف مشارکت شهروندان در تظاهرات غیر مجاز است و استدلال می کند که “ارزیابی دیگری نمی تواند انجام شود ، زیرا این نقض قانون است”.

سخنگوی سخنان خود ادامه داد در حالی که بسیاری اظهار داشتند که این اعتراضات افراد زیادی را به خود جلب کرده است ، اما در مقایسه با تعداد روسهایی که به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور رای دادند کمرنگ است.

اخبار جعلی درباره “ویلا پوتین”

پسکوف اخبار منتشر شده توسط الکسی ناوالنی ، وبلاگ نویس و مخالف ، مبنی بر تعلق یک ویلای لوکس در جنوب روسیه به رئیس جمهور پوتین را تکذیب کرد.

“پوتین در گلندجیک عمارتی ندارد. ما مدتی است می دانیم که به اصطلاح افشاگری ، افشاگری های شبه و حملات رسانه ای علیه رئیس جمهور در حال آماده سازی است. همه آنها برای بی ثبات کردن وضعیت هستند. آنها مطابقت ندارند واقعیت ، آنها دروغ هستند “، پسکوف گفت.

وی در ادامه از کسانی که این ویدئو را تماشا کردند و چند روز پس از انتشار آن ده ها میلیون بازدید به دست آورد ، خواست “برگردند” و بپرسند “پوتین با این همه رابطه چه کاری دارد؟”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *