[ad_1]

انگار تعطیلی بارها به دلیل همه گیری کافی نبود ، فرانسه همچنین باید با تعرفه های جدید ایالات متحده در مورد شراب و کنیاک خود ، که در 31 دسامبر گذشته اعلام شد و از 12 ژانویه لازم الاجرا شد ، برخورد کند. این برای شرابهای ثابت و کنیاک 25٪ است. از جمله اقدامات ، افزایش 15 درصدی قیمت اجزای هواپیما است اختلاف بوئینگ / ایرباس بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا.

نولاس اوزانام ، نماینده فدراسیون عمومی صادرکنندگان شراب و شراب فرانسه ، توضیح داد: “اقداماتی که امشب لازم الاجرا شد ، به اقدامات موجود افزوده شد و بدون تغییر بود ، یک میلیارد یورو تأثیر دارد. اگر تاکستانهای پروونس یا اوکسیانیا با یک ضربه از نقشه پاک شده باشند. “

در 10 سال گذشته ، تولیدکنندگان کنیاک بیش از دو برابر فروش بطری های خود را در ایالات متحده دیده اند و از این طریق لیکور فرانسه را به بیشترین صادرات محصول تبدیل کرده اند. یکی از دو بطری ساخته شده در شمال بوردو در ایالات متحده مست است. سپس دولت ترامپ آمد.

اوزانام ادامه داد: “در سال 2020 ، ما هنوز برخی از محصولات را تحت تأثیر این تحریم ها قرار ندادیم. دیگر نه. دیگر هیچ خللی در زنجیره تأمین وجود ندارد. به همین دلیل یافتن راه حل فوری به طور فزاینده ای ضروری است.”

دولت ترامپ یکی از فعال ترین تعرفه های اعمال شده تاکنون است. کنیاک ، همراه با سایر ارواح فرانسوی و آلمانی ، یکی دیگر از قربانیان اختلافات واشنگتن و اتحادیه اروپا در مورد یارانه بوئینگ و ایرباس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *