تعهدات آمریکا: آخرین اقدام ترامپ مربوط به شراب ها و کنیاک های فرانسه استانگار تعطیلی بارها به دلیل همه گیری کافی نبود ، فرانسه همچنین باید با تعرفه های جدید ایالات متحده در مورد شراب و کنیاک خود ، که در 31 دسامبر گذشته اعلام شد و از 12 ژانویه لازم الاجرا شد ، برخورد کند. این برای شرابهای ثابت و کنیاک 25٪ است. از جمله اقدامات ، افزایش 15 درصدی قیمت اجزای هواپیما است اختلاف بوئینگ / ایرباس بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا.

نولاس اوزانام ، نماینده فدراسیون عمومی صادرکنندگان شراب و شراب فرانسه ، توضیح داد: “اقداماتی که امشب لازم الاجرا شد ، به اقدامات موجود افزوده شد و بدون تغییر بود ، یک میلیارد یورو تأثیر دارد. اگر تاکستانهای پروونس یا اوکسیانیا با یک ضربه از نقشه پاک شده باشند. “

در 10 سال گذشته ، تولیدکنندگان کنیاک بیش از دو برابر فروش بطری های خود را در ایالات متحده دیده اند و از این طریق لیکور فرانسه را به بیشترین صادرات محصول تبدیل کرده اند. یکی از دو بطری ساخته شده در شمال بوردو در ایالات متحده مست است. سپس دولت ترامپ آمد.

اوزانام ادامه داد: “در سال 2020 ، ما هنوز برخی از محصولات را تحت تأثیر این تحریم ها قرار ندادیم. دیگر نه. دیگر هیچ خللی در زنجیره تأمین وجود ندارد. به همین دلیل یافتن راه حل فوری به طور فزاینده ای ضروری است.”

دولت ترامپ یکی از فعال ترین تعرفه های اعمال شده تاکنون است. کنیاک ، همراه با سایر ارواح فرانسوی و آلمانی ، یکی دیگر از قربانیان اختلافات واشنگتن و اتحادیه اروپا در مورد یارانه بوئینگ و ایرباس است.

وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا