[ad_1]

در 20 ژانویه 1914 ، در لندن ، 162 ایالت اولین نسخه را امضا کردند کنوانسیون بین المللی ایمنی زندگی در دریا. ایده معاهده ای فراملی در مورد این مسئله پس از غرق شدن دراماتیک کشتی متولد شد تایتانیک، دو سال زودتر اتفاق افتاد: برای اولین بار سعی شد قوانین سختگیرانه تری برای اطمینان از ایمنی خدمه و مسافران در کشتی هایی که در آبهای جهان بزرگ و بزرگتر می شوند ، اعمال شود. این آغاز یک سفر بزرگ بود که امروز نیز ادامه دارد ، اما برای اینکه جامعه بین المللی به فوریت اصلاح از این نظر پی ببرد ، باید شاهد یکی از تاریک ترین صفحات تاریخ حمل و نقل باشد. علائم این اضطراربخواهم آنها را ببینم ، آنها مدتها پیش آنجا بودند ، به طوری که در سال 1898 نویسنده مورگان رابرتسون در داستان خود غرق شدن تایتان او توانست فاجعه ای مشابه فاجعه سال 1912 را پیش بینی کند و تا حدی نام کشتی را “فیکس” کند. آینده نگری؟ نه ، خواندن روندهای فعلی و صنعتی همراه با شوخی از قضیه. دوره های تاریخی و تجدید نظر، پس از یک قرن نقطه مشابه برگشت ناپذیری ایجاد شد شبکه اجتماعی.

گرچه ما باید با احترام به تفاوت بین آنچه در هفته های اخیر اتفاق افتاده است و فاجعه ای که به زندگی بیش از 1500 نفر منجر شده است ، اشاره کنیم ، با توییتر به دونالد ترامپ سیستم عامل هایی که زندگی خود را بر روی آنها تقسیم می کنیم در آستانه یکی قرار دارند یک چرخش اجتناب ناپذیر و یک لحظه دوران ساز پیشگویی شده سالها پیش ، همچنین در این مورد بدون مهارت خاصی در پیشگویی که می تواند قوانین گشت و گذار در اینترنت را برای همیشه تغییر دهد. واقعیت مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام مدت طولانی در یک زندگی کرده اند شکاف نظارتی که برای سایتهای نوجوان که مناسب تر از ابزار های ارتباطی سالهاست که توسط رسانه های بزرگ و رهبران سیاسی در سراسر جهان استفاده می شود. سرانجام یک لرزش ایجاد شد ، بیداری نسبی از این وحشت توطئه آمیز: کسوف حساب رئیس جمهور ترامپ در توییتر و در ایتالیا ، حساب روزنامه. رایگان، مراحلی است که صرف نظر از نظر شخصی در مورد شایستگی ، نمی تواند گوش ناشنوا را بگیرد و به عنوان پرونده ای جداگانه باقی بماند.

باید روشن شود: شخصاً من به فرضیه اعتقاد ندارم سانسور ایدئولوژیک. من فکر می کنم این قانونی است شرکت خصوصی محدودیت های دقیقی در رفتار کاربران سیستم عامل خود اعمال می کند. همین اصل ، که مطمئناً غلط است و می تواند بهبود یابد ، امکان واقعیت های نمایشی از قبیل پورنوگرافی کودک. اگر مشکلی وجود داشته باشد ، این است که تا به امروز این محدودیت ها مشخص نیست که کجا سقوط می کنند ، چگونه ، چه زمانی و برای چه کسانی باید اعمال شوند. مجبور شدیم یک روز با بیدار شویم پنج مرده و پایتخت در واشنگتن ویران شده به این دلیل که تحریک به خشونت و انتشار اخبار جعلی نیز جنایات خطرناکی است ، چه در اینترنت مصرف شود و چه در زندگی واقعی.

آ بیدار مضطربکه جنجال و نارضایتی را با خود به همراه آورد. با این حال ، من فکر می کنم باید به جای تقسیم به جناح ها درباره مشروعیت سهام این شرکت در سانفرانسیسکو ، دو سوال: سیستم عامل های خصوصی که به مرور ثابت شده است که نادیده گرفته می شوند (توییت های ترامپ قبل از پاک شدن به میلیون ها کاربر دسترسی دارند) باید بازی کنند نقش مهمی در بحث سیاسی جهان؟ اگر این نقش مناسب باشد ، یا حداقل اجتناب ناپذیر باشد ، شاید نباید شروع به زیر سال بردن احتمال آن کنیم دقیق تر قانونگذاری در باره؟

یکی از توییت های ترامپ که پس از ناآرامی های واشنگتن منتشر شد ، بعداً از توییتر حذف شد

اگر اهمیت اساسی که رسانه های اجتماعی در زندگی سیاسی هر کشوری دارند را در نظر بگیریم ، به طور ضمنی پذیرفته می شود. حق دسترسی هر شهروند به این سیستم عامل ها، و بنابراین به همان اندازه مشروع به نظر می رسد که این حق یک شی است قوانین روشن، منحصر بفرد است مربوط به همه است، به عنوان مثال ، برای محافظت از حریم خصوصی و حق چاپ در این حالت ، فرمول ممکن است طبق مقررات بین المللی لازم الاجرا در اروپا ، مقررات بین المللی باشد. به طور خلاصه ، واقعیتی که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته و به طور گسترده ای مبهم است ، نه ارگان های سوم مبهم ، که فقط پول مصرف کننده از طرف آنها بعید است به نقل از اورول، هر بار نشان می دهد که چگونه نویسنده 1984 در عین حال یکی از مشهورترین و کم خوانترین نویسندگان تاریخ ادبیات جهان است.

سپس هنگامی که به کاربرد عملی این مفاد فرضی می اندیشید ، س otherالات دیگری پیش می آید: علاوه بر استخدام چندین میلیون بازرس برای نمایش روز و شب ، ممکن است تصور شود الگوریتم ها انتشارات میلیاردها کاربر امروز در همه سیستم عامل های بزرگ ثبت نام کنید؟ آیا می توانید فیلتری را برای افراد دارای حساب های تأیید شده اختصاص دهید؟ سرعت فوری سیلاب در س questionsالات ، ما را مجبور می کند که وقت را از دست ندهیم و شروع به کار نکنیم از بین بردن این تکه بزرگ از عصر دیجیتال، قبل از غرق شدن افراد دیگر هنگام گشت و گذار در آبهای خطرناک اینترنت.

شما قبلاً دنبال می کنید صفحه فیس بوک Il Crivello.it؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *