[ad_1]

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/891/35/8913553_0:45:2787:1613_1200x675_80_0_0_1d944b975e731885b09f74b3c967e82c.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/politica/202101119994237-twitter-merkel-definisce-problematica-la-sospensione-dellaccount-di-donald-trump/

رئیس دولت آلمان تصاویر حمله اخیر به پایتخت را نگران کننده خواند و از رئیس جمهور ترامپ خواست تا حدی مسئول این حمله باشد که پس از شکایت های عمومی جدید از نتیجه رای گیری در 3 نوامبر آغاز شد.

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، تعلیق حساب توئیتر و سایر شبکه های اجتماعی دونالد ترامپ را مسئله ساز دانست. به گفته صدراعظم آلمان ، آزادی عقاید نباید توسط رهبران سیستم عامل های آنلاین تعیین شود. آیا این را می دانستی؟ سخنگوی او در روز دوشنبه توسط گاردین ذکر شده است.

سخنگو توضیح داد: “حق اساسی آزادی عقیده یک حق اساسی است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان با این حق اساسی تداخل کرد ، اما طبق قانون و در حدود تعیین شده توسط قانونگذار ، و نه طبق تصمیم مدیریت سیستم عامل های رسانه های اجتماعی”. ابتکاری که توسط توییتر انجام شد ، پس از خشم مهلکی که ساختمان کاپیتول ایالات متحده را در 6 ژانویه لرزاند.

روز پنجشنبه ، آنگلا مرکل پس از محاصره ساختمان پایتخت آمریكا ، بلافاصله ابراز وحشت كرد و خواستار تغییر نتایج انتخابات آمریكا شد.

مرکل در یک جلسه محافظه کارانه گفت: “همه ما تصاویر نگران کننده حمله شب گذشته به کنگره آمریکا را دیدیم و این تصاویر باعث عصبانیت و حتی ناراحتی من شد.”

صدراعظم آلمان همچنین گفت كه شخص رئیس جمهور باید مسئولیت عدم تسلیم درست را به عهده بگیرد. رئیس جمهور ترامپ ، به نوبه خود ، به سرعت در توییتر به این ضربه پاسخ داد و یک سری توییت از حسابPOTUS منتشر کرد تا “آزادی بیان بیشتر و بیشتر” را تحریم کند.

رئیس جمهور ایالات متحده توسط سایر شبکه های اجتماعی محدود شده است ، در حالی که پارلر ، پلت فرم مورد استفاده بیشتر راست رادیکال ایالات متحده ، متوقف شده است از فروشگاه های گوگل و اپل پیدا شد به طور موقت آفلاین است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *