[ad_1]

دیروز ، در پایگاه کمپ آرنا، در حضور وزیر دفاع ، محترم لورنزو جرینی ، به عنوان بخشی از جابجایی های برنامه ریزی شده بین مناطق مختلف نیروهای مسلح ایتالیا ، مراسم تعویض بین نیروهای زمینی چند ملیتی بر اساس تیپ جولیا آلپ ، تحت فرماندهی سرتیپ آلبرتو وتزولی ، و تیپ هوابرد فولگور ، تحت فرماندهی سرتیپ بنیامینو وگوری ، به عنوان بخشی از نکاتی را برای کمک به فرماندهی غرب آموزش دهید (TAAC-W) ، مأموریت فرماندهی ناتو به رهبری ایتالیا در افغانستان “پشتیبانی قوی“(RS).

در این مراسم ، به ریاست معاون فرمانده کل سپاه ارتش ایتالیا ، نیکولا زانلی ، RS نیز حضور داشت نماینده ارشد غیرنظامی ناتو در افغانستان ، سفیر استفانو پونتكوروو و سفیر ایتالیا در افغانستان ویتوریو ساندالی.

سخنرانی وزیر دفاع هری جرینی

وزیر جرینی در طی سخنرانی خود گفت که “لازم است که از جان و جان خود ، از نتایج بدست آمده در این 20 سال با فداکاری های بزرگ دفاع و از دست ندهیم. افغانستان در سالهای اخیر بهبود یافته است ، اما تروریسم همچنان یک تهدید گسترده است و حملاتی که بر نهادهای کشور ، نیروهای امنیتی محلی و مردم تأثیر گذاشته است ، گواه غم انگیز این امر است. ما باید در کنار افغان ها باشیم: این آرزوی مشترک ما است که من در ناتو تکرار کردم ، جایی که به زودی آینده مأموریت را تعیین خواهیم کرد.

یکی از مهمترین درسهایی که آموخته ایموزیر ادامه دادیعنی صلح پایدار قابل تحمیل نیست ، بلکه باید از طریق یک روند مشترک سیاسی ، اقتصادی و دیپلماتیک متولد و توسعه یابد. در این مرحله ظریف ، موقعیت ما تغییری نکرده است: ما تا آنجا که لازم باشد و تا زمانی که نهادها و مردم افغانستان ما را بخواهند ، با رعایت کامل تعهدات خود ، در کنار متفقین در کشور باقی خواهیم ماند.

در همان زمان مدیریت گروه کاری Arena ، واحدی که پشتیبانی عملیاتی و لجستیکی TAAC-W را تضمین می کند هنگ هشتم کوههای آلپ (اودین) به فرماندهی سرهنگ فرانکو دل فاورو و هنگ شصت و یکمین فولگور از سیه نا به فرماندهی سرهنگ فدریکو برناکا.

30. مجوز مسیر افغانستان (002)

تعداد فعالیت هایی که مشاوران MLF از ماه اوت سال 2020 برای منافع نیروهای امنیتی افغانستان و به ویژه سپاه 207 ارتش ارتش و فرماندهی های پلیس ولایات افغانستان ایجاد کرده اند ، قابل توجه است. تعدادی از فعالیت های همکاری های نظامی و غیرنظامی به این تعهدات اضافه شده است که به دلیل استفاده گسترده از سیستم های مخابراتی ، همه گیر به تعویق نیفتاده است.

دوازده پروژه اجرا شد که امکان برقراری روابط عالی با مردم محلی را فراهم می آورد و به بهبود شرایط زندگی این شرکت افغان کمک می کند ، از تهیه مواد و تجهیزات ویژه برای آتش نشانی هرات تا تأمین لوازم پزشکی مجاز توسط تیم های پلیس افغانستان برای انجام یک کار ضدعفونی کننده علیه Covid-19 در مدارس ابتدایی و متوسطه در منطقه حصار.

به این ترتیب ، زنان و مردان جولیا ، که برای پنجمین بار در این زمینه عملیاتی پیچیده قرار گرفتند ، همچنان نزدیکی خود را با جامعه افغان ، که متعهد به راه دشوار ساختن آینده ای محکم و سعادتمند است ، نشان دادند.

سرتیپ وتزولی ، فرمانده TAAC-W و MLF ، می خواست این نکته را برجسته کند که چگونه ، به لطف کمک منطقه Friuli Venezia Giulia ، 40 تن غذا به سه استان هرات ، گور ، بادجیس و فارا اهدا شد.

استقرار گروه هدف

علاوه بر این ، 8 دستگاه تهویه ریه به بیمارستان های هرات و حصار و سایر بیمارستان های درگیر در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 تحویل داده شد ، مانند بیمارستان نظامی قول اردوی 207 ارتش افغانستان و بیمارستان اطفال هرات ، 700 لباس بیمارستان یکبار مصرف ، 1600 بیمارستان دستکش یکبار مصرف ، 700 عینک ، 900 بطری ضدعفونی کننده دست ، 13،500 ماسک جراحی ، 500 بطری مایع ضد عفونی کننده ، 1350 روکش کفش یکبار مصرف ، 700 محافظ محافظ ، 125 اکسیمتر نبض ، در مجموع 150،000 یورو

نیروهای مسلح ایتالیا در مأموریت شرکت می کنند “پشتیبانی قوی“، که در سال 2015 پس از بسته شدن ISAF آغاز شد (نیروهای امنیتی بین المللی) ، با یک گروه 800 نفری ، که تعهد آنها به منطقه غرب افغانستان اجازه داده است تا استانداردهای امنیتی و توسعه را از بالاترین سطح در کشور بدست آورد.

این مأموریت که عمدتاً از این جهت که از “ISAF” متفاوت استبدون دعوا“، مشارکت 39 کشور را می بیند و تمرکز آن بر آموزش ، مشاوره و کمک به نفع است نیروی دفاع ملی و امنیتی افغانستان (ANDSF) و نهادهای افغانستان و هدف آن بهبود عملکرد و خودکفایی آنها به منظور محافظت مستقل از کشور و شهروندان آن است.

(با منبع ستاد دفاع)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.