[ad_1]

بوریس جانسون

لندن – بوریس جانسون (عکس) در جریان س Wednesdayالاتی که روز چهارشنبه در مجلس عوام در مورد تعداد کشته شدگان کوید در انگلیس ، توسط کوروش استارمر رهبر مخالف حزب کارگر مورد حمله قرار گرفت ، که به طور رسمی روز گذشته – اولین کشور اروپا – 100000 کشته تصویب شد.

سنگ بنایی که استارمر – در یک ویدئو پیوند داد ، شخصاً از تماس با یکی از آشنایان خود که بعداً آلوده شده بود جدا شده بود – “غم انگیز” توصیف کرد و از نخست وزیر توری خواست که گزارش دهد ، وی را متهم کرد که “خیلی آرام” نسبت به تهدید واکنش نشان می دهد ، تأخیر در محدودیت های قفل کردن ، و کنترل مرزی در واردات عفونت و انواع جدید از خارج از کشور.

جانسون بار دیگر تأكید كرد: “بدیهی است كه من كاملاً مسئولیت هر تصمیمی را كه از طرف دولت اتخاذ شود ، بر عهده می گیرم و افزوده است كه” زمان اندیشیدن “،” آموختن درسهای لازم “و” آمادگی “بهتر برای همه گیری قریب الوقوع وجود دارد ، اما اصرار دارد كه اکنون زمان مقابله با شرایط اضطراری و قبل از هر چیز تسریع در کار واکسیناسیون برای مقابله با آن است.

نخست وزیر سپس خاطرنشان کرد که دولت “در حال انجام همه اقدامات ممکن” برای واکسیناسیون و در عین حال “محافظت” از جمعیت در برابر عفونت ها است ، و “در مقابل یک بیماری همه گیر بی سابقه که جهان را تحت تأثیر قرار می دهد” هیچ پاسخ ساده ای وجود ندارد “. در حالی که وی کارگر را به سوiting استفاده از وضعیت ، عدم تأیید پیشرفت حاصل شده در واکسن ها ، اظهار نکردن موضع ثابت در مورد تعطیلی یا بازگشایی مدارس متهم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *