جان پیلگر: “کودتا توسط سیا سازماندهی می شود. در کپیتول هیل ، طرح های نمایشی برای استفاده رسانه ای” – جنگ ها و امپریالیسم“دموکراسی در خطر نبود. چه نوع دموکراسی؟”

“آیا فکر می کنید ایتالیا یک دموکراسی واقعی است؟ آیا انگلیس یک دموکراسی واقعی است؟ ایالات متحده یک پلوتوکراسی است. یک دانشمند علوم سیاسی چینی اخیراً گفت:” در چین ، دولت تغییر نمی کند ، اما سیاستمداران تغییر می کنند. در ایالات متحده ، دولت ها تغییر می کنند ، اما سیاست ها عملاً هرگز. “این حقیقت ساده است.”

برای اعلام آن به ضد دیپلماتیک در سال 2016 ، جان پیلجر ، یکی از بزرگترین روزنامه نگاران زنده (یا بهتر بگوییم یکی از آخرین روزنامه نگاران واقعی باقی مانده) ما به شما توصیه می کنیم آن را دوباره بخوانید ، زیرا فوق العاده مرتبط است ، به ویژه با توجه به مضحک تجزیه و تحلیل توسط مقامات سعی در دفاع از “دموکراسی” امروز ایالات متحده است.

بخوانید: جان پیلگر: “آیا مطمئن هستید که ایتالیا یک دموکراسی واقعی است؟ ایالات متحده قطعاً یک پلوتوکراسی است.”

جان پیلگر امروز در توییتر کاملاً درباره آنچه که ما “کودتای واشنگتن” در مورد ضد دیپلم نامیدیم اظهار نظر کرد. در سه خط ، او همه چیز را كاملاً خلاصه می كند ، یك بار دیگر سخنگویان و متخصصان ادعایی را كه بازیگر وایكینگ آریزونا را به عنوان یك استراتژیست می دانند كه می تواند كشوری را كه هر سال تریلیون ها و تریلیون ها دلار صرف هزینه های نظامی خود می كند ، مسخره كند.

“نمایشنامه های ساخته شده برای رسانه ها در Capitol Hill تلاشی برای کودتا نبود. “کودتا همان چیزی است که سیا در سراسر جهان سازماندهی می کند. حتی “دموکراسی” نیز در خطر نبود. دموکراسی؟ و ترامپ چیزی بیش از کاریکاتور سیستمی نیست که توسط بایدن ، اوباما ، بوش و … مجسم شده است. “وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا