[ad_1]

جلسه دادرسی جدید در 17 دسامبر در قاهره برای تصمیم گیری در مورد بازداشت پاتریک زکی ، دانشجو و پژوهشگر مصری در بولونیا

پرونده زکی ، جلسه جدید رسیدگی به تصمیم درباره بازداشت وی

امروز ، 17 دسامبر ، جلسه بعدی رسیدگی به پرونده پاتریک زکی، دانشجوی دکترای مصری در دانشگاه بولونیا که تقریباً یک سال در زندان بوده است تورات ، در مصر ، به اتهام تبلیغات خرابکارانه در اینترنت.

جلسه دادرسی جدید در پرونده زکی در مصر پایان یافت

جلسه دادرسی جدید در مورد پاتریک زکی، که باید تعیین کند که آیا دانشجوی دکترای مصر در دانشگاه بولونیا باید 45 روز دیگر در زندان بماند یا می تواند آزاد شود. زکی هم اکنون در زندان بسر می برد تورات، اما امروز ، برای حضور در جلسه دادرسی وی ، 4 نفر نیز حضور داشتند کارکنان بین المللی ، همانطور که به مناسبت اتفاق افتاددادرسی در تاریخ 6 دسامبر سال گذشته.

حضور آنها بخشی از ابتکاری است که توسط سفارت ایتالیا در قاهره انجام شده و بخشی از این اقدامات است نظارت رویه ای براتحادیه اروپا. در حال حاضر این تنها موردی است که به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط اورژانس کووید به طور فعال کنترل می شود.

مقامات حاضر در جلسه دادرسی از 4 ملیت مختلف بودند: ایتالیایی ، هلندی ، فرانسوی و کانادایی. در پایان دادرسی ، آنها اعلام کردند که پسر را در وضعیت مطلوبی پیدا کرده اند ، برخلاف آنچه که بوده است گزارش در دسامبر. حمایت هم از طرف بود عفو بین الملل ایتالیابرای آن حساب کنید ریکاردو نوری با توییت: “استماع پاتریک زاک است تکمیل شده و مثل همیشه ساعت انتظار تا نتیجه را بدانیم.

بیایید امیدوار باشیم 11 ماه و نیم بر بازداشت خودسرانه e غیرقانونی یک زندانی عقیدتی ، برای قضات مصر ، ممکن است کافی باشد “.

در حال حاضر ، تصمیم دادگاه هنوز ناشناخته است ، بنابراین برای دانستن اینکه آیا زکی باید در زندان بماند یا نه ، باید منتظر چند روز آینده باشیم.