[ad_1]

مقصد استان ایتوری برای گروهی از اسقف های آفریقای مرکزی (Aceac) و کنگو (Cenco) هدف: گوش دادن و دعا برای بهبود ساختار اجتماعی

Tiziana Campi – شهر واتیکان

هیاتی از اسقف های انجمن کنفرانس های اسقفی مرکز آفریقای مرکزی (Aceac) و کسانی که از کنفرانس ملی اسقفی کنگو (Cenco) به مدت یک هفته در استان ایتوری به سر می برند با هدف روحانی ملاقات با مردم ، تبلیغ صلح و دعا برای قربانیان وحشت درگیری بین گروه های قومی کشاورزان از لندو و چوپانان هما ، در دسامبر 2017 احیا شد.

رسالت شنیدن و دعا

این را پورتال Cenco اعلام کرد. “این دیدار اسقف ها ، شبان است. مونسیگنور مارسل مادیلا ، اسقف اعظم کنانگا و رئیس Aceac گفت: “ما به سخنان مردم گوش خواهیم داد و برای آنها دعا خواهیم کرد.” ما به عنوان برادرانی می آییم که به ملاقات برادران خود در سختی می آیند. ” پیشوایان مورد استقبال گرم قرار گرفتند. مردم امیدوارند که ماموریت صلح اسقف ها بتواند خشونت و موج کشتارهایی را که باعث نابودی کل روستاها شده ، ده ها هزار نفر را مجبور به فرار و صدها تلفات کرده است ، متوقف کند. این هیئت شامل مسیگنر خوزه موکو ، اسقف ایدیوفا و نایب رئیس Cenco ، مونسینیور فرانسوا-خاویر موروی ، اسقف اعظم بوکاوو ، پدر دوناتیان نسول ، دبیرکل Cenco ، هنری چیزا ، معاون دبیر کل اسقف دبیر دبیر Aceac ، و لیدی واریدی ، رئیس ارتباطات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.