[ad_1]

تصاویر حمله به کپیتول هیل اثر خود را برجای گذاشته اند. این بدون شک یکی از مهمترین رویدادها در سال 2021 است ، اگرچه در روز ششم سال اتفاق افتاد که تازه آغاز شده است.

چه کسی در واشنگتن بود

در مورد شخصیتهای اصلی حمله بحثهای زیادی وجود داشت: بیشتر آنها طرفداران قسم خورده بودند دونالد ترامپ، که عملا مانع انتصاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید ایالات متحده شد.

در میان هزاران تظاهر کننده (حتی اگر برخی اصطلاح “خشونت” را ترجیح دهند) کسانی هستند که توجه ها را به خود جلب کرده اند. بدون شک در میان آنها وجود دارد جیک آنجلی ، آمریکایی ایتالیایی که خود را به عنوان یک شمن با شاخ گاومیش درآورده است.

چند ساعت بعد از این حادثه ، برخی از سایت های خبری آمریکایی مقالاتی را به او اختصاص دادند و توضیح دادند که مرد پشت مبدل لباس که شخص میلیون ها نفر در سراسر جهان اعمال او را دیده اند ، کیست.

فقط بعضی از کاربران شبکه در این مورد گیج شده اند جی کی، رهبر جمیروکوئی ، یک گروه بسیار معروف انگلیسی ، به ویژه در دهه 90 و اوایل 2000.

جی کی: “این من نبودم!”

این یادداشت ها همچنین به خواننده ای که در انگلیس ، زادگاهش زندگی می کند ، رسیده است ، وی یک ویدیوی کوتاه را منتشر کرد که در آن او به کنایه توضیح می دهد غریبگی کامل به حقایق “صبح بخیر ، دنیا! بعضی از شما فکر می کرد که دیشب من را در واشنگتن دیده اند ، اما متأسفانه من در کنار آن دیوانگان نبودم!”

در چند ثانیه بعدی ، جی درباره موضوعات کلی تری صحبت می کند: “من تو را قرن ها ندیده ام! انگلستان قفل است …“در تاریخ 30 دسامبر ، جبهه جمیروکوئی 51 ساله شد ، متولد 1969. با استفاده از فیلم ، از همه افرادی که تولدش را برای او فرستادند تشکر کرد.

وی سپس توضیح داد که او و اعضای گروه دوست دارند “به خیابانها” برگردند ، اما به طور واضح دقیقاً به این دلیل امکان ندارد که پادشاهی انگلستان – مانند بسیاری دیگر از کشورهای جهان – قفل شده است.

در پایان ، یک ارتباط در مورد محیط زیست و حقوق حیوانات: “تا آنجا که من می بینم ، روش پرورش و قفس حیوانات ما تغییر نکرده است. امیدواریم که درس خود را یاد گرفته باشیم! با عرض پوزش ، سال نو مبارک ، به زودی می بینیم! “

همچنین بخوانید: مارک زاکربرگ جلوی دونالد ترامپ را از طریق فیس بوک و اینستاگرام می گیرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *