[ad_1]

بایدن ها از طریق ترامپ می آیند. آنجا کاخ سفید آشفته است برای مراسم تحلیف زوج جدید ریاست جمهوری که سوگند یاد می کنند 20 ژانویه. کوتاه مدت و همه گیری کوید هستند به طور قابل توجهی عملیات دو برابر را پیچیده می کند من حرکت می کنم ، اما همانطور که توسط توضیح داده شده است Cnn ، همه چیز مطابق با یک تنظیم دقیق رقص پیش می رود: علاوه بر تمیز کردن دقیق کارکنان ، بهداشت نیز با یک شرکت خارجی منعقد می شود که هیچ سطحی را برای از بین بردن هرگونه میکروب یا ویروس کرونا وهمه چیز دقیقاً همانطور انجام می شود در باغ جو بایدن ، همسرش جیل و معاون رئیس جمهور کامالا هریس آنها سوگند یاد می کنند

پاکسازی عمیق به محض ترک ملانیا و دونالد با وسایل خود از کاخ سفید آغاز می شود. بسیاری از موارد قبلاً برداشته شده است: دیروز کامیون های در حال تخلیه در حال تخلیه جعبه ها در Mar-a-Lago ، محل اقامت فلوریدا که محل استقرار ترامپ است ، مشاهده شدند. صندوق عقب بایدن بعد از ظهر می رسدکه قبل از ورود آنها خالی و تعمیر می شود: عملیات در طی مراسم قبرستان آرلینگن که با حضور رئیس جمهور جدید بایدن و اسلاف او جورج دبلیو بوش و اوباما برگزار می شود ، به پایان خواهد رسید.

به طور خلاصه ، کاخ سفید در حال جرعه تغییر است: اختلافات ترامپ و ملانیا با جو و جیل بایدن یک ورطه است و همچنین در شیوه زندگی آنها منعکس می شود. بایدنس ، برخلاف ترامپ ، آنها در یک اتاق و یک تخت مشترک خواهند بود، سی.ان.ان گزارش داد: ملانیا در حالی که شوهرش در اتاقی می خوابید که به عنوان مطالعه توسط پیشینیانش خوابیده بود ، یک آپارتمان بزرگ را که بسیاری از زوج های ریاست جمهوری از آن استفاده می کردند انتخاب کرده بودند. اکنون کارکنان در حال تغییر پایه های تخت و تشک ها برای ایجاد اتاق خواب اصلی هستند.

خداحافظی از کراوات قرمز بالای کمربند ، از هواپیمایی های نمادین. از طریق le Loboutin با پنجم 12 از ملانیا ، به گفتگو خوش آمدید در ده ها نسخه از شماره دو Kamala Harris خودداری کرد. بریونی ، خیاط دونالد ، را به R تحویل می دهد.آلف لورن، طراح کاملاً آمریکایی که قرار است بایدن را در روزی که کار خود را بر عهده دارد ، لباس بپوشاند. از طریق دولچه و گابانا ، نام تجاری مورد علاقه بانوی اول اخیر سابق. در مورد جیل بایدن همه چیز را می توان گفت ، با این تفاوت که او یک قربانی مد است: یکی از طراحان مورد علاقه او مایکل کورس و شاگرد او کریستین سیریانو وجود دارد، ظرافت کلاسیک هرگز ، مطابق با پیام دولت زمین ، خودنمایی نمی کند.

بیرون از گلف ، زنده باد دوچرخه: رئیس جمهور جدید یک میهمانی دو چرخ است و در خانه با دوچرخه هوشمند تمرین می کند. همچنین از طریق مار-لا-لاگو ، کاخ باشکوه Trumpworld در فلوریدا. بایدن خانه دوم بسیار متوسط ​​تری در ساحل Rehoboth ، شهر دلاور اقیانوس اطلس دارد ، جایی که او همیشه در تعطیلات بوده است. از طریق برنزه کردن ، که شریران رنگ نارنجی بزرگ را به آن نسبت می دهند ، فیلترهای کمرنگ بیش از 50 بایدن و ماسک های ضد Kovid اجباری هستند. به اندازه کافی با “یک مرد، به رغم هشدارهای مردم دهکده ، به عنوان سرود آخرین کارزار انتخاباتی ترامپ پذیرفته شد. در قلب لیست پخش مراسم تحلیف ، تیم بایدن / هریس “عشق عالی” را روی جلد ویتنی هوستون قرار دادند.

ریاست جمهوری بایدن قول می دهد که از غرب به جای ویپ الگو گرفته شود. از نظر رسانه ، با جو ، رسانه چاپی دوباره مد شده است (او می خواند نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، وال استریت ژورنال ، کمی اقتصاددان و نیویورکر) در حالی که دونالد فقط از تلویزیون اخبار می نوشید. خارج از همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده ، در کپلین در سس گوجه فرنگی در میز بایدن خدمت کرد ، که ضعف آن بستنی است ، در حالی که برای جیل ، و همچنین برای میشل اوباما ، شکستن قانون شب مارتینی با چیپس. سبک های آنتی پد در آمریکا ، بیش از هر زمان دیگر قطبی هستند. اما یک جنبه وجود دارد که جو و دونالد درک می کنند: هر دو کارمند هستند. “مصرف الکل در خانواده بسیار زیاد استبایدن ، همسو با ترامپ ، که برادرش فرد در اثر اعتیاد به الکل درگذشت ، توضیح داد.

ترامپ حیوانات خانگی را در کاخ سفید نمی خواهد ، بایدن وارد دو سگ می شود که به زودی یک بچه گربه نیز به آنها می پیوندد: او همچنین در مراسم افتتاحیه عمده، یکی از چوپانان آلمانی جو و جیل بایدن ، که در واقع با “Indoor” توسط انجمن بشردوستانه دلاور و بیمه حیوان خانگی کدو تنبل جشن گرفته شد زیرا اولین سگ بود که توسط یک لانه پرورشگاه پذیرفته شد (در سال 2018 ، ویرایش) .) آستانه کاخ سفید. سگ دیگر بایدن Champ نام دارد و از سال 2008 عضوی از خانواده است. سگها به خیابان پنسیلوانیا برمی گردند بعد از چهار سال غیبت

از جمله “اولین” دولت جدید بایدن ، حساب توییتر آن است داگ امهوف: همسر کمال هریس معاون رئیس جمهور آینده را می توان در سایت میکروبلاگینگ به آدرس زیر ردیابی کرد SecondGentleman. حساب وی پنج روز پس از روی کار آمدن اعمال شد. در حال حاضر ، امهوف هنوز توییتی نفرستاده است یا کسی را دنبال نکرده است (حتی همسرش) ، اما او در حال حاضر در طی چند ساعت بیش از 315،000 دنبال کننده جمع کرده است. در عوض ، جو بایدن یک حساب جدید به عنوان باز خواهد کرد POTUS در حالی که همسرش جیل ، که تاکنون از آدرس استفاده کرده است DrBiden ، هنگامی که او خود را به عنوان بانوی اول تثبیت کرد ، تبدیل خواهد شد FLOTUSBiden.

با حسابPOTUS ، بایدن باید از ابتدا شروع کند: رئیس جمهور آینده پیروان به دست آمده توسط دونالد ترامپ را با حساب رسمی رئیس جمهور ایالات متحده به ارث نمی برد. در سال 2017 ، به درخواست باراک اوباما ، دولت ترامپ پیروان رئیس جمهور خارج شده را جذب خود کرد. ستاد انتخاباتی رئیس آینده کاخ سفید در اواخر دسامبر اعلام کرد: “در سال 2020 ، توییتر به ما اطلاع می دهد که دولت بایدن از ابتدا آغاز خواهد شد.”
ترامپ با حسابPOTUS خود 33.3 میلیون دنبال کننده دارد. وی با استفاده از این نمایه 11000 بار توئیت کرد و همه پیام های ذخیره شده برای تاریخ در بایگانی فدرال بود. تقریباً سه برابر بیشتر از پیروانRealDonaldTrump ، این پروفایل توسط توئیتر در 8 ژانویه پس از حمله اولتراهای Capitol به حالت تعلیق درآمد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *