[ad_1]

در ایالات متحده ما در مورد آن صحبت می کنیماستیضاح برای ترامپ با برخی از ثبات. پس از اتفاقی که چند شب پیش در تپه کاپیتول رخ داد ، حزب دموکرات تصمیم گرفت که این موضوع را بالا ببرد. از این گذشته ، در جریان حمله به معترضان ترامپ – چیزی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن بدون شک “تروریست های داخلی” می نامد – معاون ایلهان عمر ، عضو “جوخه” – این الکساندریا اوکاسیو کورتس و برنی فعلی است. سندرز – ما باید روی آن کار کنیم اعلام جرمبه دنبال حمایت نهادی از مجلس و سنا. عمر این مسئله را در حالی که حمله هنوز ادامه داشت از طریق شبکه های اجتماعی اعلام کرد.

این حرکت بلافاصله مورد استقبال قرار گرفت کورتس، و کل را می توان براساس فضاهایی تفسیر کرد که به اصطلاح “چپ جدید” قصد دارد در دوره بایدن اشغال کند. علاوه بر این ، برنی سندرز و کورتس بخشی از دولتی نیستند که در شرف روی کار آمدن است. چپ جدید با وجود اجماع نظرات گسترده و رسانه ای ، از بازی خارج شده است. بنابراین در این بخشها امری طبیعی است که آنها سعی کنند دولت آینده ایالات متحده را در سمت چپ براندازند. در این شرایط ، به نظر می رسد که کل ماجراست حزب دموکرات فکر کنیم استراتژی استیضاح به همان اندازه که لازم است صحیح است.

اولین تلاش برای استیضاح ، در دوره ترامپ ، برای رئیس جمهور فعلی ناموفق بود. اکنون اوضاع متفاوت است ، زیرا بیشتر مجلس تغییر کرده است ، در حالی که در سنا برابری قابل توجهی وجود دارد ، با رای کامالا هریس که احتمالاً در چهار سال آینده بسیار مهم خواهد بود. با این حال ، حتی برخی از قانونگذاران جمهوری خواه در ماه های اخیر لحن سرمایه دار را به چالش کشیده اند. و طبق روایتی که اکثر مردم به اشتراک گذاشتند ، این سخنان دونالد بود که باعث شد پروتستان ها در روز تصویب انتخابات ریاست جمهوری به کپیتول هیل حمله کنند. به طور خلاصه ، تصویر بسیار تغییر کرده است.

همانطور که برای سوگند از بایدن اکنون کمی بیش از ده روز دیگر باقی مانده است ، برخی محافل نگران هستند. احساس این است که ترامپ می تواند آسیب بیشتری وارد کند ، به طور خلاصه ، شاید با برخی از کلمات غلط ، قادر به تحریک دوباره به اصطلاح “آمریکای عمیق” باشد. آنجا معاون مدرس از دمس در مجلس اعلام كرد كه روند استیضاح می تواند اوایل هفته آینده آغاز شود. ما باید ببینیم که بایدن چه فکر می کند: رئیس جمهور منتخب ، که قبلاً قصد خود را برای اتحاد ایالات اعلام کرده است ، همچنین ممکن است بر استیضاح اصرار کند و فقط یک فرضیه باقی بگذارد. یک اتهام ، در صورت امکان ، طرفین را تا حد بیشتری قطبی می کند. و جو اجتماعی می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. خواهیم دید. در هر صورت ، منطق این است که اطمینان حاصل شود که نه تنها اکنون می توان او را بی اعتبار کرد ، بلکه همچنین نمی تواند مستقیماً برای انتخابات بعدی نامزد شود زیرا یک رئیس جمهور به جرم نقض قانون اساسی محکوم شده و بنابراین در پایگاه ایالات متحده از خط خارج شده است ، اجتناب ناپذیر و از نظر اخلاقی غیرقابل قبول تلقی می شود.

فرضیه دیگری نیز روی میز است: آن اصلاحیه بیست و پنجم. بستگی به معاون رئیس جمهور دارد مایک پنساگر چنین است ، موضوع را مطرح کنید و بنابراین از ترامپ که قادر به انجام نقش خود نیست ، شکایت کنید. مایک پنس، که یک شخص مهمانی است ، در آن ساعت ها از ترامپ فاصله گرفت ، اما از اینجا توانست بتواند در مورد اشاره احتمالی به بیست و پنجم متمم ، که او می پذیرد ، فکر کند. اگر چیز دیگری نباشد ، نمی توان GOP را توسط کل انتخاب کنندگان ترامپ انکار کرد. چنین اقدامی افراطی ترین مرزها را عقب می اندازد ، اما نه تنها این. جمهوری خواهان نمی توانند به فکر 74 میلیون ترجیح ابراز شده برای ترامپ در نوامبر گذشته باشند.

رئیس جمهور فعلی اساساً ریسک می کند damnatio memoriae. با توجه به ملاحظات فوق ، در مورد اصلاحیه بیست و پنجم و در زمان استیضاح ، در واقع این امکان وجود دارد که قبل از انقضا natural طبیعی دوره کار وی ، سرمایه دار بزرگ برداشته نشود. مسئله این سرمایه دار نگرش حزب جمهوریخواه است که به نظر می رسد قصد دارد بعد از این دوره چهار ساله حاکمیت ، برنامه خود را عادی کند. به طور خلاصه ، به زمان های بازگشت جورج بوش و این نوع ارتباط سیاسی: هدف چنین است ، اما همه با آن مشترک نیستند.

فساد اکنون بخشی از روح آمریکای عمیق است و نه تنها احساس این است که بازی در حال شروع است که حداقل چهار سال آینده بازیگران بیشتری در آن بازی می کنند. با این حال ، دموکرات ها هنوز هم می توانند روند استیضاح را آغاز کنند ، اگرچه آنها از نظر موفقیت از دشواری موفقیت آگاه هستند. 20 ژانویه در گوشه گوشه است ، اما مترقیان می توانند از کیفرخواست به عنوان یکی استفاده کنند استراتژی برای جلوگیری از درگیری ترامپ ، هرچند از خارج ، در دیالکتیک های سیاسی و جلوگیری از خطر متهم شدن رای دهندگان به دولت بایدن به عدم پاسخگویی به وقایع کاپیتول هیل. با این حال ، تنش همچنان باقی مانده است که بایدن باید مداخله کند ، اگر همه قصد دارد در یک زمینه صلح آمیز حکومت کند ، ذهن همه را آرام می کند.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.