[ad_1]

او خود را تا یک سال دیگر استعفا می دهد او سرکوبگرانه زندگی می کرداطلاعات شبکه عربی در مورد حقوق بشر گزارشی را نشان می دهد که تعداد عذاب های مصری را جمع آوری می کند. لازم به ذکر است که در طول فصل Sars CoV2 ، با انگیزه خطر ابتلا به بیماری همه گیر ، از زندان آزاد نشده است ، بیشتر از همه جابجایی هایی بین خود زندان ها و محل اسکان در سلول های مراکز پلیس وجود داشته است.


نوع جدید سو abuse استفاده ، مشارکت مظنونین در تحقیقات بیشتر است که می تواند منجر به تمایلات بعدی در صورت محاصره نامحدود شود. وضعیت اضطراری ، که از سال 2017 ادامه دارد ، به نقطه آغاز هر اتهامی که عمدتاً متوجه وکلای حقوق بشر ، روزنامه نگاران ، نویسندگان ، رهبران عقاید و روشنفکران است تبدیل شده است. اما اتهامات بسیار جدی می تواند شامل هر مصری در داخل و خارج کشور شود ، همانطور که در مورد دانشجوی دکترا پاتریک زکی می آموزد. در سال 2020 ، 364 رویداد رخ داده است. آنها از تعلیق حقوق مدنی یا ادعاهای مربوط به کار ، مانند ادعاهایی که در نوامبر گذشته در مناطق مختلف صنعتی ، حتی برخی از حومه پایتخت از سر گرفته شد ، شکایت داشتند. به طور کلی ، اعتراضات از طرف نیروهای امنیتی “با ویزیت” همراه بود که منجر به پیامدهای پرونده شد: ضرب و شتم با عصا و بازداشت اغلب به بازداشت تبدیل می شد. گرمترین ماه سپتامبر با 68 قسمت بود که 50 قسمت از آنها سرکوب شد و چهار قسمت با مداخله حل شد. دانستن اینکه چگونه “داروی سیسی” که در خیابان گالی را سرقت می کند چگونه میوه می دهد مفید است.


از کودتا قدرت را به دست گرفت ، تعداد تظاهرات در سقوط آزاد است: آنها 1515 در سال 2014 ، 766 در سال بعد ، 1318 در سال 2016 ، دوره فوق الذکر اعتصابات بزرگ در منطقه صنعتی بودند. آنها در سال 2017 به 779 سقوط می کنند ، بنابراین قوانینی که همه چیز را برای “تروریسم” در نظر می گیرند ، بقیه موارد را انجام می دهند: 485 در 2018 ، 491 در 2019 ، 364 در 2020.آنهری آنها دقیق هستند و به یاد دارند که در میان حوادث سال تازه اتمام یافته ، 11 مورد به نفع رژیم وجود دارد. در نتیجه ، این اعتراضات به 353 نفر کاهش یافت. از این تعداد ، 49 مورد سیاسی طبقه بندی نشده اند ، اما 111 نفر توسط گروه های مخالف مانند اخوان المسلمین است اتحاد ملی در حمایت از مشروعیت، علیرغم تلاشهای مكرر دولت برای كاهش آنها در ناتوانی جنسی ، فعال است. آنها اصرار داشتند: برکناری سیسی ، مجرم کودتای ژوئیه 2013 ، آزادی هزاران فعال بازداشت شده ، لغو “وضعیت اضطراری” ساختگی. 173 اقدام متحرک توسط اتحادیه و مسائل اجتماعی وجود دارد ، هم علیه افزایش بیکاری و هم تقاضای افزایش دستمزد. از 78 دادگاه در حال انجام ، فقط 5 مورد توسط دادگاه های نظامی سختگیرتر رسیدگی می شود. اما اورژانس امنیتی دادگاه های مدنی را نیز به طرز چشمگیری تحت فشار قرار داده است. 73 ادعای حقوقی که توسط دومی شنیده شده است ، عمدتاً پیامدهای سیاسی دارد: 56 پرونده علیه احزاب مخالف فوق الذکر رسیدگی شده است.


به ویژه ، مبارزان از اخوان مسلمان آنها باید به ادعاهای مربوط به اعتراضات علیه مبارک ، که در فوریه سال گذشته پس از فرار از مجازات اعدام و زندان درگذشت پاسخ دهند. با این حال ، 1142 غیرنظامی در پنج دادخواست دادگاه های نظامی شرکت می کنند. به نظر می رسد تناقض در مصر که بیش از حد نظامی شده است سیسی است. در حقیقت ، این دادگاه ها می توانند افت داد در پرونده ها ، آنها 1832 در 2019 ، 1869 در 2017 ، بیش از 3000 در 2016 شمارش کردند. قدم به جلو؟ در واقع ، با توجه به اینکه رژیم دادگاه های مدنی را برای احکام سختگیرانه پیشنهاد می کند اگر تبرئه ها در مجموع به 22 ، و همچنین برای فعالان سیاسی 13 نیز کاهش یابد ، مجازات اعدام “کم” نگه داشته می شود. در مجموع 13 نفر وجود داشت که فقط یکی از آنها توسط دادگاه های نظامی وضع شد. آنها به ترتیب 68 و 10 آویز تولید می کنند. حملات و حمله به مراکز پلیس به متهمان نسبت داده می شود. و آنها در موارد تروریسم ناب قرار نمی گیرند. که برای آن یک فصل جداگانه وجود دارد. عملیات مقابله با تروریسم ، 18 ، بیشتر از گروههایی است که به عنوان تروریست طبقه بندی شده اند ، 14 ، همه در شمال سینا متمرکز شده اند. آنها 26 سرباز ، 9 غیرنظامی و 5 تروریست را کشتند. زخمی های مختلف و در اینجا تعداد به طور قابل توجهی کاهش می یابد: در سال 2015 آنها 400 ، 259 نفر بعدی بودند.

انریکو کمپوفردا

این مقاله در اینجا منتشر شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *