[ad_1]

ستوان بازنشسته استفن راجرز ، عضو سابق گروه ویژه کار FBI ، اظهار داشت که حضور برنامه ریزی شده هزاران نگهبان حتی پس از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن جای نگرانی دارد.
یادآوری می شود که حضور گارد ملی در روز افتتاح 26000 واحد در واشنگتن بود.
راجرز همچنین می گوید که ادامه حضور حداقل 5،000 عضو گارد ملی در واشنگتن تا ماه مارس امری غیرمعمول ، بی سابقه ، غیرضروری است و خطر تبدیل شدن به “یک نیروی اشغالگر” را دارد.
دانیل هوکانسون ، رئیس گارد ملی گفت که از 25 ژانویه ، حدود 13000 نفر از اعضای گارد در واشنگتن باقی مانده اند و به گفته ژنرال ارتش ایالات متحده ، اعضای گارد تا اواسط ماه مارس به 5000 نفر کاهش می یابد.

به گفته راجرز ، نگران کننده ترین واقعیت این است که از زمان حضور نیروها در واشنگتن ، شهرهای در آتش سوزانی در ساحل غربی وجود دارد. “ما شرایطی داشتیم که آنتیفا به تالارهای شهر حمله کرد ، آنها محله ها را تصرف کردند ، ساختمان ها را سوزاندند ، به افسران پلیس حمله کردند. بنابراین در حال حاضر ، نوع پیام ارسالی برای رهبران جهان پیام خوبی نیست. این پیام خوبی برای مردم آمریکا نیست. “

جان ویتلی ، سرپرست وزارت ارتش در جلسه توجیهی 25 ژانویه گفت که اخطارهای FBI در مورد ناآرامی های احتمالی در هفته های آینده داده شده است که به نگهبانان نیاز دارد تا ماه مارس در واشنگتن بمانند.

در همان زمان ، ترامپ دفتر رئیس جمهور سابق ، یک دولت موازی واقعی و آنتاگونیست بایدن را تأسیس کرد.

یک سند منتشر شده توسط شهرستان پالم بیچ ، فلوریدا ، نشان می دهد که چهل و پنجمین رئیس جمهور ترامپ دفتر رئیس جمهور سابق را برای ارتقا interests منافع ایالات متحده و ادامه اهداف دستور کار دولت ترامپ رسماً افتتاح کرده است.

از طرف دیگر ، پرزیدنت ترامپ خودش گفت که او و دستور کارش به نوعی به نوعی برمی گردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *