[ad_1]

در مورد مالیات و حقوق بازنشستگیهیچ چیز قابل اطمینان نیست کمیسیون اروپا ، به رهبری اورسولا فون در لاین ، در واقع به روز شده است رهنمودها برای دسترسی به ابزار بازیابی. همانطور که در وبلاگ Insideover می خوانیم روزنامه، بسیاری از ناظران متوجه شده اند که آخرین نشانه ها به نظر می رسد به طور خاص برای مطالعه شده استایتالیا. این توسط رهنمودهای جدید ارائه شده است. اتحادیه اروپا پول خود را تخصیص می دهد ، اما می خواهد مطمئن شود که چگونه این بودجه استفاده می شود. در اصل ، خطر در گوشه و کنار است ، وجوه تنها در صورت تحقق حاصل می شوند اصلاحات عملکردی. اصلاحاتی که سخت گیری را بشارت می دهد. سازمان بهداشت جهانی؟ نوشتن روزنامهاز مدرن سازی مدیریت دولتی و عدالت گرفته تا مقررات مربوط به حقوق بازنشستگی تحت اقدامات دیگری که به طور خاص برای افزایش رقابت دولت ها طراحی شده اند ، باشد.

خواسته های بروکسل – وی تأکید کرد جمهوری – بسیار دقیق هستند ایتالیا باید کاهش دهد دیوان سالاری، فرایندهای ساده تری داشته باشید ، سهمیه 100 (و بنابراین ضربه ای به حقوق بازنشستگان) را از بین ببرید و فضای کسب و کار بهتری داشته باشید. و در طرح ایتالیایی به روز رسانی ارزش های کاداستری، که یکی از گره های مورد نیاز اروپا برای اطمینان از تغییر مالیات به درآمد است.

با توجه به حقوق بازنشستگی، دولت او قبلاً اعلام کرده است که می خواهد رویکرد خود را تغییر دهد. وی در میان بسیاری از فرضیه های موجود در این زمینه نوشت روزانهو به احتمال زیاد می تواند با نگه داشتن هزینه های زیر آستانه 5 میلیارد سالانه همزمان شود. سپس تا 3-4 میلیارد. در این صورت ، می توان انعطاف پذیری جدیدی ایجاد کرد. بر اساس کارگرانی که حداقل 64 سال سن و 38 حق بیمه از دنیا خارج کرده اند (از این رو نوعی سهمیه 102). در ماه های اخیر ، بحث در مورد اتخاذ روش محاسبه کمک های مالی ، حداقل برای سالهای از دست رفته ، تا رسیدن به سن 67 سالگی ، با مجازات 2.8-2 for برای هر سال پیش و یک تنظیم خودکار جزئی از بازپرداخت. امید به زندگی ایده تمدید گزینه میمون اجتماعی و زنان برای یک سال و تمدید انزوا تا سال 2023 نیز در نظر گرفته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.