[ad_1]

صحنه های جنگ داخلی از واشنگتن. معترضان ترامپ ، پیشکسوتان یک جلسه مشتعل رئیس جمهور دونالد ترامپ در حال خروج از کشور ، که آنها را به عبور از زیر ساختمان کنگره ترغیب کرد ، در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی ، آنها موفق شدند با عبور از نگهبانان و شکستن درها و پنجره ها ، به داخل آن وارد شوند. اسلحه ها پس گرفته شد و به گفته چندین منبع ، تیرها شلیک شد: زنی که از ناحیه سینه به ضرب گلوله در بیمارستان کشته شد و افراد دیگر از جمله چندین افسر پلیس در درگیری ها زخمی شدند. هزینه موقت هنوز 4 کشته ، 13 زخمی و 52 دستگیر است.

تصاویری که از کنگره می آید جنون محض است: معترضان پنهانی که پلیس را هدف قرار می دهند ، ترامپ که برای گرفتن عکس سلفی در صندلی مایک پنس نشسته است ، دیگری پشت میز نانسی پلوسی و دیگر معترضانی که در کنار مجسمه های آمریکایی عکس می گیرند. بنیان گذاران. و دوباره: نمایندگان مجلس با ماسک های ضد گاز از کلاس ها و دفاتر پلیس برای تخلیه ، دود گاز اشک آور در چرخش تاریخی پایتخت.

نمایندگان مجلس در یک جلسه عمومی برای تصویب انتخاب رئیس جمهور جدید جو بایدن مجبور به تعلیق کار شدند و به یک منطقه امن برای ایجاد حملات تروریستی تقسیم شدند ، در حالی که دیگران تخلیه شدند. شهردار واشنگتن برای ساعت 18:00 قانون منع رفت و آمد اعلام کرد.رئیس جمهور کناره گیری با توئیت معترضین خود از پلیس اطاعت کرد. خیلی دیر ، زیرا اوضاع از قبل کنترل نشده بود.

واقعیت این است که ترامپ هرگز تسلیم نخواهد شد. امروز ، او جمعیت جمهوری خواهانی را فراخواند که درست هنگام نشست کنگره به میدان بین کاخ سفید و کنگره فراخوانده شدند.

دادگاه ها همه فرجام خواهی های ترامپ را رد کرده اند ، اما وی تا آخر عمر اصرار خواهد داشت تا انتخابی را که از دست داده به عنوان “جعلی” انتخاب کند. و دیروز او دوباره باخت. جورجیا دو سناتور دموکرات را انتخاب کرد و به حزب بایدن اکثریت در مجلس بالا را داد. حاشیه حداقل است: 51 به 50 ، معاون جدید رئیس جمهور کمالا هریس تفاوت را به عنوان رئیس مجلس سنا ایجاد می کند. اما شکست جمهوری خواهان کلی است: برای اولین بار در ده سال گذشته ، آنها در اقلیت سنا هستند ، با این تفاوت که مجلس عوام و ریاست جمهوری را از دست دادند.

البته ترامپ نیز امتناع کرد شکست در گرجستان: 50 امتیاز چیزی از دموکرات ها ، فقط 17000 رای بیشتر ، دعوت عروسی برای ستیزه جویی آنها است. او از روی صحنه فریاد زد: “حتی دیروز یک تله ، دام بود!”

مسئله این است که بسیاری از 74 میلیون رای دهنده وی به او اعتماد دارند. آنها متقاعد شده اند که قربانی یک کلاهبرداری عظیم شده اند. و اکنون ترامپ به جمهوری خواهانی حمله می کند که مانند او آتش و شعله ور نمی شوند. آنها بیش از دموکرات ها ، هدف جدید او هستند: “جمهوری خواهان ضعیف” ، افراد ضعیف مانند مایک پنس معاون رئیس جمهور و دیگر سناتورهایی که شکست را می پذیرند.

اکنون او در سیاره دیگری ، یعنی توطئه است. او تقریباً به طور حتم دو هفته دیگر مراسم افتتاحیه را ترک خواهد کرد. او با وارث خود دست نخواهد داد.

این اولین بار در یک چهارم هزاره تاریخ ایالات متحده است. و این بسیار جدی است ، زیرا تفاوت بین دو قاره آمریکا را عمیق تر می کند.

راکس در سال 1967 در سانرمو آواز خواند: “شما باید بدانید که چگونه باید از دست داد”. هیچ کاری نمی توان انجام داد ، زیرا متکبر دونالد به دلیل شکست در سبک غیرممکن است. هرکسی که تسلیم شود فقط یک “بازنده” است: بدترین توهینی که می دانم.

انتظار حداقل احترام به آداب نهاد از او امیدی پوچ است. زیرا او ابرقهرمان است ، که توسط پیوتا جاودانه شد و امروز با سیلی آخر در جورجیا و پیروزی بایدن یک “بررسی واقعیت” نبود ، بازگشت به واقعیت ، بلکه تنها آغاز مبارزات انتخاباتی دائمی جدید او بود. جمهوری خواهان مشهوری مانند میت رامنی برای خلاص شدن از شر این تومور مبارزه خواهند کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *