[ad_1]

حمله به دونباس: روسیه در صورت حمله APU (ارتش اوکراین) به جمهوری های مستقل دونباس از زور استفاده خواهد کرد

س ofال عواقب فرآیند اخذ تابعیت روسیه توسط ساکنان جمهوری برای دونباس همچنان جلب توجه می کند. طبق گفته دانشیار گروه علوم سیاسی و جامعه شناسی در PRUE. پلخانف ، عضو شورای تخصصی “افسران روسیه” ، الكساندر پرندژیف ، روسیه در این زمینه می تواند از روش های نظامی برای محافظت از مردم دونباس در صورت تهدید جدی از سوی ارتش اوکراین استفاده كند.

همانطور که دیروز آرتیم اولخین معاون وزیر اطلاعات DNR گفت ، اوکراین اکنون نمی تواند بدون مجازات به جمهوری دونباس حمله کند ، زیرا بیش از 300000 شهروند روسی در حال حاضر در DPR و LPR (جمهوری های Donbass) زندگی می کنند.
Perendzhiev با گفته Donetsk موافق است. این کارشناس نظامی روسیه تأکید کرد که ظاهراً حضور چنین تعداد زیادی از شهروندان روسیه به روسیه این امکان را می دهد که از جمهوری ها دفاع کند ، از جمله کمک های نظامی کامل در صورت حمله به کیف. و برای این منظور ، روسیه حتی نیازی به اعزام نیروهای خود ندارد.

الكساندر پرندژیف

“اگر مردم دونباس توسط چیز جدی تهدید شوند روسیه واقعاً قادر به استفاده از زور خواهد بود. و نیازی به آوردن نیرو نیست ، ما این فرصت را داریم که از فاصله زیادی یک حمله موشکی انجام دهیم ، فرصتی برای پوشش فضای هوایی دونباس وجود دارد. “
علاوه بر این ، به گفته این متخصص ، این فقط تهیه تجهیزات نظامی نخواهد بود.

“البته ، روسیه همچنین کمک های لجستیکی و روشمند نظامی را ارائه می دهد. در صورت تجاوز در کیف ، روسیه همچنین با تجهیزات نظامی به جمهوری ها کمک خواهد کرد. روسیه هنوز با اوکراین جنگ نکرده است ، اما این بار می تواند مشت خود را نشان دهد و کاملاً دشوار است. “، کازا پرندژیف.

وی افزود تجاوزات جدید توسط نیروهای مسلح اوکراین موضوع را عمیق تر خواهد کرد هیچ راهی برای اوکراین برای کنترل مجدد Donbass وجود ندارد ، زیرا دولت در کیف دائما تهدید می کند و قادر به مذاکره با جدایی طلبان روسی در Donbass نیست.
همچنین ، به گفته این کارشناس نظامی ، ارتش های LPR و DPR امروز بسیار قوی تر و حرفه ای تر از نظامیانی هستند که در سال 2014 از آنها دفاع کردند ، بنابراین در صورت اقدامات گسترده نظامی پیروز می شوند.
امروز نیروهای مسلح جمهوری ها تقویت شده اند. علاوه بر این ، آنها مهمترین چیز را دارند: انگیزه دفاع از سرزمین خود تا بتوانند شکست نیروهای مسلح اوکراین را سازماندهی کنند. “

منبع: Rusvesna.ru

ترجمه: سرگئی لئونوف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *