[ad_1]

حامی دونالد ترامپ ، که پس از حمله به پایتخت در 6 ژانویه از او عکس گرفته است ، نشسته پشت میز رئیس رئیس خانه آمریکایی نانسی پلوسی دستگیر و به سه جرم فدرال از جمله سرقت اموال عمومی متهم شد: مقامات فدرال به نقل از CNN امروز گفتند. تصویر پیرمرد نشسته پیرمرد شصت ساله و یک پا روی میز که به نمادی از خشونت که کشور را به لرزه درآورده بود ، جهان را گرد آورده بود.

مقامات فدرال این موضوع را اعلام کردند ریچارد بارنت آرکانزاس صبح جمعه در لیتل راک دستگیر شد. مقامات گفتند: “بارنت متهم به آگاهانه ورود و ماندن در زمین های محدود ساختمانی بدون اختیار ، ورود اجباری و رفتارهای بی نظم در قلمرو پایتخت و سرقت اموال عمومی است.”

FBI گفت: “حتی اگر واشنگتن را ترک کرده باشید ، باز هم می توانید انتظار داشته باشید که کسی در شما را بکشد.” در ویدئویی که توسط خبرنگار نیویورک تایمز در جریان شورش های کاپیتول هیل منتشر شد ، بارنت مباهات کرد که یک پاکت شخصی را برداشته است ، اما اطمینان داد که آن را سرقت نکرده است. وی افزود: “من یک ربع روی میز او گذاشتم.”

بارنت همچنین گفت که مودبانه درب دفتر را زد ، اما سپس توسط دیگر اراذل و اوباش که به نقض برجام پرداختند ، او را کشیدند.

یک شهروند آلاباما همچنین به اتهام یک بمب لوله ای در ضلع جنوبی ساختمان کاپیتول ، 11 کوکتل مولوتف و یک اسلحه به سبک نظامی که در وانت وی پیدا شده متهم شده است. در مجموع پانزده نفر در سطح فدرال مسئول درگیری در کنگره شناخته شده اند. استفان د آنتونو ، دستیار مدیر دفتر شارژ واشنگتن ، گفت: “FBI در این تحقیقات از منابع صرفه جویی نمی کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *