[ad_1]

مایکل مور: وی افزود: “ما باید فوراً ترامپ را دستگیر ، اخراج و به اتهام خیانت به زندان بیندازیم.”

لئوپولدو سلماسو ، 10/10/2021.

ساعت 10 شب گذشته ، به وقت واشنگتن (ساعت 4 صبح با ما) ، یکی از معتبرترین “شوالیه های بدون نقص و بدون ترس” در ایالات متحده ، مایکل مور (1) ، یک ویدیوی زنده را منتشر کرد که در آن سعی کرد اوضاع ، با تمرکز بر حمله به پارلمان در روز چهارشنبه گذشته و حوادث بعدی و هشدارهای مکرر مبنی بر اینکه ده روز آینده بسیار حیاتی خواهد بود ، برای نظم عمومی و خود دموکراسی آمریکا بسیار خطرناک است.

مایکل مور

وی گفت رئیس جمهور درحال خروج ترامپ باید بلافاصله به اتهام خیانت دستگیر ، اخراج و زندانی شود.
وی افزود ما باید صدها یا هزاران نفری را که به مجلس حمله کردند ، آسیب دیدند ، دزدیدند و سپس تقریباً همه را بدون مزاحمت در میان جوک ها و انگیزه های مختلف ترک کردند ، یکی یکی دستگیر کنیم.
وی خاطرنشان کرد که تنها چند نفر از اوباش دستگیر و به جرایم جزئی متهم شده اند ، در حالی که قرار بود همه به “تروریسم داخلی” متهم شوند.

حمله حزب به کپیتول هیل

مور بارها و بارها هشدار داده است که اگر این اقدامات خرابکارانه به شدت و بلافاصله خرد نشود ، انتظار می رود خشونت در سراسر کشور گسترش یابد ، زیرا 74 میلیون طرفدار ترامپ از نتایج انتخابات ناامید شده اند (هیچ اشاره ای به تقلب ندارند) و عصبانی هستند ، تحریک شده توسط رودولف جولیانی.

وی به یاد آورد که یک تظاهرکننده کشته شده است.

درون Capitol Hill: یک افسر پلیس گردن را هدف قرار داده و یک معترض خشن اما درمانده را می کشد

وی افزود که یک افسر پلیس نیز کشته شده است ، خاطرنشان کرد که آنها جدی هستند ، اما هیچ جرمی بزرگتر از تلاش برای جلوگیری از روند شمارش منظم و قانونی نیست (اشاره به آنچه در داخل کپیتول هیل اتفاق افتاد: هنوز بدون اشاره به ادعاهای قبلی مربوط به کلاهبرداری).

تا به حال ، یک مور نه تنها از اصول اولیه اجتماعی-اجتماعی پیروی می کرد ، بلکه حتی “واقع بینانه تر از پادشاه” ، ویلاهای بیشتری بود.
مور دیگر “شلاق لباسهای درست سیاسی” نیست. در حقیقت ، از نظر سیاسی آنقدر صحیح است که تأیید می کند اولویت شماره یک مبارزه با Covid-19 است و بایدن را برای کمک به شهروندان آمریکایی با 2000 دلار در ماه ستایش می کند (ممکن است مور نداند که این پیشنهاد توسط ترامپ ، در چالش علنی دموکرات ها ، نانسی پلوسی ، بایدن؟).
مستند ساز مشکوک کجا به حقایق آشکار از پیش بسته بندی شده مشکوک است؟
بله ، او در مشاهدات اختلافات ، واقعیت های “عجیب” کوتاهی نکرد (صفت چندین بار تکرار شد). او فقط یک سوال ناراحت کننده “لوازم جانبی” از خود پرسید ، اما این کار را به روشی نسبتاً نرم انجام داد. به همین دلیل است که از خودم می پرسم و از خواننده سوالی می پرسم: آیا مور نرم شده است یا آیا واقعاً قادر به مقاومت در برابر فشار همولوگ اصلی لویاتان نیست؟

در اینجا واقعیت های “عجیب” مور ارائه شده است:

بلافاصله در افتتاحیه پخش زنده خود ، او گفت که 30 سال از Capitol Hill بازدید کرده است و این ساختمان نه تنها توسط متجاوزان کاملاً نفوذناپذیر نیست ، بلکه توسط یک مهمان عادی مانند او نیز صعب العبور است ، که بدون راهنما در این راه گم خواهد شد مارپیچ. او به طور كامل به اين نتيجه رسيد كه جمعيت مهاجم توسط مقامات و پليس “يا حتي توسط برخي” نماينده جمهوري خواه رهبري مي شدند؟ “و” در مدت زمان بسیار کوتاهی به دفاتری رسید که یافتن آنها یا حتی مخفی کردن آنها غیرممکن بود. “

موانع برداشته شده توسط پلیس کپیتول هیل

بعداً مور متذکر شد که در برابر این تظاهرات گسترده اعتراضی ، ده ها هزار نفر از مردم ناامید و عصبانی “علناً مصمم به ورود به کاپیتول برای جلوگیری از شمارش آرا” هستند ، روز قبل تقریباً برای همه کارمندان دستور داد از ترس خشونت در خانه بماند. واقعیت “عجیب” دیگر: حتی 4/5 از افسران پلیس برای ماندن در خانه ساخته شده اند. هیچ پلیس ضد شورش دیده نشده است. عوامل خارج از FBI ؛ نه پلیس اسب که هر تظاهر کننده از آن می ترسد. نه هلی کوپتر …

مور بارها این “دفاع عجیب” را به سفیدپوست بودن تقریباً همه تظاهرکنندگان پیوند داده است. وی گفت که بیشتر آنها “رهبران سفیدپوست” ، کهنه سربازان پلیس یا ارتش هستند …
و در یک مرحله ، تنها سوال نگران کننده ای مطرح شد: “چی اتفاق می افتد اگر به جای 10000 تاپ سفید ، که واقعا نفوذ کرده و سرقت کرده ، 10 هزار سیاه پوست یا مسلمان آنها نیز داشتند فقط تجربه ددارم به كوپيتول نزديك مي شوم؟ “… و این آخرین اسلحه است ، تمساح روی قربانیان فقیر ، عادی نیرو …

گلدان و درب. هتروژنز لبه ها. سرمایه داری واقعی (Trump palazinaro) در برابر مالی مجازی جهانی (عروسک بایدن؟). مزخرف دادگاه
یک ضرب المثل آفریقایی: وقتی دو فیل با هم دعوا می کنند ، علف ها کشته می شوند.

  1. در سال 2005 ، تایم مایکل مور را به عنوان یکی از 100 فرد با نفوذ در ایالات متحده معرفی کرد. در میان تحسین ترین و برنده ترین مستندها: بولینگ در کلمباین (در مورد داشتن اسلحه بی رویه) فارنهایت 9/11 (در مورد تخریب برج های دوقلو) سیکو (در مورد نابرابری های بهداشتی) بعد به کجا حمله کنیم (درباره امپریالیسم نظامی گری بین ایالات متحده و ناتو).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *