[ad_1]

جهان

URL کوتاه

طرفداران ترامپ در تاریخ 6 ژانویه به پایتخت آمریکا حمله کردند. در این شورش ها 5 نفر کشته شدند. پس از قیام ، رئیس جمهور سابق ترامپ اکنون با روند استیضاح در سنا روبرو است که می تواند به طور بالقوه مانع از دستیابی مجدد منصب عمومی خود شود.

گرت میلر ، یک تگزاسی که در شورش های کاپیتول هیل در 6 ژانویه شرکت کرد ، به ارسال تهدیدات مرگ بر علیه آنلاین متهم شده است نماینده دموکراتیک اسکندریه Ocasio-Cortes.

طبق اسناد وزارت دادگستری ایالات متحده ، میلر در مجموع به پنج جرم از جمله ورود اجباری و ممانعت از عدالت متهم شده است.

در روز قیام ، شورشی در پاسخ به درخواست توییتر Ocasio-Cortes برای استیضاح ترامپ رئیس جمهور وقت تهدید کرد. حساب میلر از آن زمان به حالت تعلیق درآمده است ، اگرچه تصاویر از توییت هنوز به صورت آنلاین در دسترس هستند.

این مرد همچنین پلیس كاپیتول آمریكا را كه یك طرفدار ترامپ را كشته بود ، هدف قرار داد و گفت كه پلیس “سزاوار مرگ است” و “در مدت طولانی” زنده نمی ماند “در” فصل شكار “.

میلر روز چهارشنبه دستگیر شد و جلسه دادگاه بازداشت وی قرار است روز دوشنبه برگزار شود. CNN به نقل از وكیل وی اظهار داشت كه وی از عمل خود پشیمان است و اظهارات وی “اغراق سیاسی گمراه كننده” است.

الکساندریا اوکاسیو-کورتس قبلاً پست های اینستاگرامی را به اشتراک گذاشته بود و ادعا می کرد که وی معتقد است پس از “برخورد بسیار نزدیک” با شورشیان در 6 ژانویه “می میرد”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *