[ad_1]

حمله به پایتخت و سیاست پس از ترامپ
اعتبار عکس: Roberto Bellasio از Pixabay

حمله به کاپیتول به سراسر جهان منجر شد ، و باعث خشم عمومی نسبت به خشونت ها و تلفات شد ، اما سیاست در امتداد مسیری که دونالد ترامپ دنبال می کند معکوس نشده است و با حضور دموکرات ها در ایالات متحده قطب رو به رشد است. جنبش استیضاح در مجلس نمایندگان.

شخصیت های اصلی حمله به پایتخت

6 ژانویه روزی بود که برای مناظره نهایی در کنگره پیروزی بایدن و اعتراضات اخیر جمهوری خواهان برنامه ریزی شده بود ، اما پس از سخنرانی دونالد ترامپ در گرجستان که راهپیمایی به سمت تپه کاپیتول را تشویق کرد ، اطمینان حاصل کرد که با اوج گرفتن اوضاع به آرامش پیش می رود.

این اتهام چشمگیر بود و چهار معترض و یک افسر پلیس در دریای جنجال کشته شدند نواقص خدمات سفارش، که لحظات بلاتکلیفی آشکار را با واکنش نهایی متناوب کرد ، به چندین تظاهرکننده اجازه داد تا ساعتها در اطراف ساختمان قدم بزنند.

افراط گرایانی که پایتخت را نقض کردند به جنبش های مختلفی تعلق دارند که اعضای آنها غالباً یکدیگر را نمی شناسند و از طریق شبکه های اجتماعی با آنها ارتباط برقرار می کنند. بیا دیگه پسران مغرور، که اطلاعات یک سازمان افراطی را با همدردی با برتری سفیدها طبقه بندی می کند ، از طریق من Boogaloo Boys ، که جنگ داخلی دوم را اجتناب ناپذیر می دانند و اقدامات دیکتاتوری علیه محاصره کوید را در نظر می گیرند ، ما به طرفداران تئوری توطئه می رسیم آنون انگشت اشاره به دشمن “دولت عمیق” دونالد ترامپ و رای دهندگان او.

بازسازی Piccole Note

سردبیران یادداشت های کوچک می گوید فیلم مرگ اشلی بابیت ، زنی که در اثر تیراندازی در کاپیتول کشته شد ، توسط “یک فعال چپ” شلیک شد ، همانطور که توسط CBS تعریف شد ، به نام جان سالیوان و بنیانگذار Insurgence Us ، یکی از جنبش های فعال در اعتراضات علیه ترامپ.

در اصل ، سالیوان مستندساز است جید ساکر در صحنه بودند زیرا آنها بسیج را در شبکه های اجتماعی هواداران ترامپ که قصد راهپیمایی در کپیتول هیل را داشتند ردیابی کرده بودند و سالیوان نیز خواستار درجه سانتیگرادتظاهرات دیگری در حمایت از دموکراتها که در آن زمان برگزار نشد.

Piccole Note عدم آمادگی برای امنیت داخلی را شگفت آور می داند ، اما با وجود این واقعه توسط FBI اطلاع داده شد اعلام و علنی شد، اما رسانه های اجتماعی همچنین فراخوان های بسیج را که قبل از 6 ژانویه آغاز شده بود ، رها کردند و پس از فرار گاوها ، انبار را بستند و مشخصات ترامپ را پس از درگیری بستند.

بسته شدن حساب شبکه اجتماعی دونالد ترامپ

توییتر و فیس بوک حساب دونالد ترامپ را بستند ، اما روزنامه نگار و معلم فرانچسکو جورجینو در Sole 24Ore توضیح داده شده است که با رسمیت شبکه های اجتماعی در تعیین سانسور یا عدم تناقض مغایرت دارد ، زیرا نقش آنها افزایش مشارکت شهروندان در زندگی دموکراتیک است ، با حضور اجتناب ناپذیر رهبران سیاسی که ایده ها و برنامه هایی را برای بررسی در نظر می گیرند طرفداران و مخالفان:

وب ، به ویژه در نسخه 2.0 ، متولد و توسعه یافت فرض حداکثر آزادی عقیده… نزدیک شدن به مأموریت تلویزیون هدف عمومی یا گروه انتشارات آفلاین و آنلاین با مالکیت یک بستر ایجاد شده و ایجاد شده دشوار یا حداقل خیلی بی احتیاطی است. تولید و استفاده از تمام مطالب را به حالت افقی درآورید (و مطمئناً عمودی نباشید)

نظر پیرلوئیجی باتیستا و کشورهای اروپایی

قضاوت کمتر آرام از پیرلوئیجی باتیستا بر حرفه سرا وی ضمن انتقاد از ایده های ترامپ در شبکه های اجتماعی ، با تأکید بر دو وزن و دو معیار که شبکه های اجتماعی مسئول آنها هستند ، تصریح کرد که سانسور اغلب بی طرفانه نیست و از سازگاری برخوردار نیست:

اگر رئیس جمهور ایالات متحده هنوز در سمت خود باشد ، به دلیل تحریک براندازی ساکت می شود (اما عدالت آمریکایی ، نه توئیتر یا هر یک از ما ، باید تصمیم بگیرد که این یک جرم است) مشخص نیست که چرا اجازه داده شده آیت الله خامنه ای ایرانی ، که کشورش همچنان مخالفان و آزار و اذیت زنان را تحت فشار قرار می دهد ، بنویسد که “اسرائیل یک سرطان بدخیم در خاورمیانه است که باید برداشته و ریشه کن شود.“، و تصور اینکه چگونه این ریشه کن کنیم تخیل زیادی لازم نیست

وزیر آلمان فرانسه تصریح کرد که تمام محدودیت های آزادی بیان باید مطابق با دستورالعمل های قانون باشد و هرگز براساس تصمیم شرکت خصوصی نباشد. برونو لو میر از قدرت خودسرانه الیگارشی های فن آوری و کمیسیونر اروپا برای بازار داخلی انتقاد می کند تیری برتون از پیشنهاد اتحادیه اروپا برای مقابله با رشد روزافزون غول های عمومی در شبکه پشتیبانی می کند.

اشتباهات ترامپ و نادیده گرفتن استراتژی

دونالد ترامپ روحیه هیجان زده ترین هواداران خود را برافروخت و به جو بایدن یک پاس گل غیر منتظره برای یک گل خالی پیشنهاد داد. بارزترین اشتباه تحریک به ادامه مبارزه با تقلب احتمالی از طریق رأی پستی ، علی رغم رئیس جمهور بود او قبلاً همه کارتریج ها را به داخل هر شناور شلیک کرده بود.

دادگاه ها برای قضاوت آرام در وضعیت ظریف و نامناسبی قرار داشتند: برای ادامه تحقیقات ، اما مطمئن باشید که اسلحه سیگار کشیدن را در معرض سناریوهای شدید قرار می دهند ، با توجه به اینکه حومه زندگی سیاه زندگی می کند و آنتیفا آنها قبلاً تهدید کرده بودند اگر ترامپ کوچکترین بازداشتی را به نفع خود داشت ، شهرهای بزرگ آمریکا را به آتش بکشد. بنابراین ، بسیاری به سرمایه دار بزرگ پیشنهاد کردند که شکست را بپذیرد ، مدیر حزب جمهوری خواه بماند و آماده شود علیه استراتژی سیاسی برای سو advantage استفاده از اشتباهات دموکرات ها در مبارزه با حزبی که درگیری های فعلی از هم گسیخته است.

اما پافشاری بیش از حد این سرمایه دار بیشترین حاشیه های منتخب وی را تحریک می کند ، که احساس می کند برای دفاع از یک دموکراسی تهدیدآمیز دست به اعمال حرکتی خرابکارانه و بیرحمانه در پایتخت می زند ، متقاعد شده اند که آنها میهن پرست هستند، کامل با کلاه های چرمی پوشیده شده از شاخ گاومیش ، به سبک شورشیان کوهستانی از غرب قدیم و پرچم آمریکا در میله بکسل.

سیاست داخلی دونالد ترامپ

البته ، حمله به پایتخت و سیاست در رد پای ترامپ دو روی یک سکه هستند ، بنابراین نمی توان از TYcoon غافل شد بیشترین رأی به رئیس جمهور جمهوریخواه، با وجود همه گیری Covid-19 ، از 74 میلیون رای دهنده سفیدپوست ، پیر ، پیر ، بسیاری از زنان ، از جمله 40٪ فارغ التحصیلان دانشگاه ، مسیحیان و مسلمانان ، اسپانیایی های فلوریدا و تگزاس و طبقه متوسط ​​آفریقایی-آمریکایی ، به ویژه در جورجیا برای مجموعه ای از اقدامات:

 • با ارائه فرصت های بیشتر برای کار در خانه ، درمقابل جابجایی بسیاری از شرکت های آمریکایی قرار بگیرید
 • افزایش قدرت خرید و قدرت چانه زنی میلیون ها آمریکایی
 • اتفاق نظر در بسیاری از بخشهای تولیدی که احساس می کردند با سیاستهای قبلی رها شده اند ، حتی اگر مشکل برای هماهنگی تولید سنتی با تحول ناپذیر فناوری و پایدار محیط زیست باقی بماند
 • این تعریف و تولید سریع واکسن Covid-19 را ترویج می کند
 • تسکین سریع همه گیری ها را به حساب های جاری میلیون ها آمریکایی تحویل دهید
 • این برنامه میلیون ها كاتولیك ، پروتستان و مسلمان را در مسئله محافظت از زندگی در برابر تفسیر مجازتر سقط جنین كه بسیاری از دموكرات ها تحت شرایط خاص تا پایان بارداری تمدید می كنند ، گرد هم آورد.

سیاست خارجی

 • استفاده معترضانه از تعهدات ، اما مهمتر از همه به عنوان ابزاری تاکتیکی برای از سرگیری مذاکرات از موضع قدرتمند
 • او با رویکردی هدف غلبه بر ترس فلج اژدها ، پرونده چینی را خطاب قرار داد.
 • پشت سر گذاشتن سالها مذاکره ، اما در توقف استفاده از بمب اتم ایران و با وجود حذف ژنرال سلیمانی خیلی تعیین کننده نبوده و هیچ جنگی را برانگیخته است.
 • گشودن کره شمالی با جلسات تاریخی ، تهدیدهای متناوب با گفتگوهای زیرزمینی
 • آغاز مسیر عادی سازی با توافق نامه های ابراهیمی بین اسرائیل ، امارات متحده عربی و بحرین ، بدون شرط پذیرفتن رد رهبری فلسطین ، و همچنین به رسمیت شناختن غیر مستقیم از عربستان سعودی ، که توافق نامه را محکوم نکرد
 • تلاشی بدون موفقیت زیاد ، جهت تعدیل روابط با روسیه در مورد خصومت آشکار دموکرات ها و برخی جمهوری خواهان با مسکو.

قطب سیاسی آمریکا

در خاتمه ، ممکن است ترامپ متهم شود که شجاعت پذیرفتن شکست را با عملگرایی ندارد ، به عنوان یک تبار خرابکار که در پایان بازی توپ را می دزد ، اما رسانه هایی که او را در سال های اخیر به عنوان یک سوپرماتیست سفیدپوست منفور زنان و جوانان نشان دادند مردم ، محرک ها و افراد ناتوان اقتصادی رد می شوند از واقعیت ها و از طرف توده بی سابقه ای از حامیان انتخابات ، علی رغم استقرار ، حتی یک حزب جمهوری خواه ، که همیشه او را یک شخص خارجی ناخوشایند می داند.

نانسی پلوسی اکنون به تخریب سیاسی و شخصی ترامپ اشاره می کند ، حتی بدون گوش دادن به درخواست های جو بایدن برای تعدیل در استیضاح ، قطب سیاسی بین طرفداران و مخالفان رویکرد “صحیح سیاسی” را که قبلاً قبل از 2016 وجود داشته و از آن از نظر تحلیلگران ، ترامپ محصول است اما علت آن نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *