[ad_1]

گودمن که یک جانباز ارتش است و حداقل در یک شیفت در عراق خدمت کرده است ، حداقل ده سال افسر کاپیتول بوده است: ویدئویی که پس از حمله 6 ژانویه محبوب شد ، نشان می دهد که او توسط گروهی که حاضر به اطاعت از دستورات او نیستند تحت تعقیب است. متوقف یا متوقف کردن. برگرد سپس تصاویر نشان می دهد که مامورین جمعیت را به سمت دیگری هدایت می کنند ، در حالی که همکاران در آن طرف در با شدت تلاش می کنند جلوی آن را بگیرند.

رسانه های آمریکایی پس از مشاهده فیلم گزارش دادند: “پلیس با اولین تعقیب کننده ای که سعی در تحریک وی دارد روبرو می شود و پس از آن وی را در یک راهرو کناری دنبال می کنند.” واشنگتن پست گزارش داد: “این چند ثانیه بود.” کریستین ویلسون ، گزارشگر CNN ، که اولین بار او را با نام شناسایی کرد ، در توییتر نوشت: “او مطمئنا زندگی را نجات داد” گودمن در حال حاضر به عنوان یک قهرمان ملی دیده می شود: “او از خودش ، یک سیاه پوست به عنوان طعمه استفاده می کند.”

داگ جنسن ، 41 ساله ، از دس موینز ، آیووا ، روز شنبه پس از شناسایی به عنوان تعقیب کننده مامور دستگیر شد. شناخته شده است که او QAnon است (او یک تی شرت از یک گروه توطئه ای بر تن داشت) و توسط شرکت ساختمانی که چندین سال در آن کار می کرد اخراج شد.

دو مأمور درگیر در حمله متوقف شدند دو افسر پلیس کاپیتول هیل به دلیل نقش خود در حمله به معترضان ترامپ در کنگره از کار اخراج شدند: یکی با یک آشوب سلفی گرفت و دیگری کلاه ماگا (ساخت آمریکا را دوباره بزرگ) به سر گذاشت ، به معترضین کمک کرد راه خود را باز کنند. گزارش CNN. شخص سومی دستگیر شده است ، اما مشخص نیست که او افسر پلیس است یا عضو گارد ملی است.

وزیر کشور استعفا داد چاد ولف وزیر موقت کشور استعفا داد. گزارش CNN. این سومین وزیری است که می رود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *