[ad_1]

بسیاری از شما درباره عکسی که این روزها در اینترنت در حال چرخش است ، صحبت می کنید که در آن ما در مورد بازگشت الکسی ناوالنی ، یکی از رهبران مخالف مخالف ولادیمیر پوتین ، به روسیه – و دستگیری بعدی آن – صحبت می کنیم. عکسی که به ما گزارش داده اید به شرح زیر است:

این عکس ، همانطور که مشاهده می کنید ، از اسکرین شات در توییتر ناشی می شود ، یک پست سال گذشته توسط یکی از پیروان QAnon که قبلاً من را مسدود کرده بود ، پسری (tal @ gianmar26145917) که مقاله ای را از ImolaOggi به اشتراک گذاشت ، مقاله ای که امروز نیز وجود دارد ، اما که تصویر همراه از آن حذف شده است. ما می دانیم که Todaro (مدیر سایت) شیر کلاسیک صفحه کلید است.

جیانمارکو ، پیرو Q ، خود را در صفحه توییتر خود توصیف می کند:

من بیش از 40 سال دارم ، بیش از 20 کار می کنم و از سمت چپ می آیم ، اما به راست چرخیدم. متقاعد شده ، نمی توانم قورباغه های UE ، crukki و Macron را تحمل کنم!

ایده این است که این یک نمایه واقعی است ، نه یکی از بسیاری از ربات های ایجاد شده توسط مسموم کننده های چاه. اما تقصیر جیانمارکو برای استفاده از تصویر جعلی نیست ، بلکه ImolaOggi است.

تصویری که در آن زمان توسط همكار دیوید پوئنته در فرم و كیفیت دیگری در توییتر غر زده شد:

تصویر موجود در این حلقه توسط پروفایل @ RonaldL82181810 به اشتراک گذاشته شده است ، که به محض دیدن پاسخ دیوید به توییت خود بلافاصله آن را حذف کرد. با این حال ، رونالد بر یک نکته مهم تأکید کرد ، این تصویر هنوز در وب به خصوص در مقاله ای که منتشر شده است در گردش است در سال 2018 در اخبار انفجار.

اخبار انفجار ، همانطور که رونالد تأکید کرده و در سلب مسئولیت گزارش شده است ، بخشی از سیستم عامل هایی است که باید در مبارزه با اخبار جعلی با اتحادیه اروپا همکاری کنند. بیا راجع بهش حرف بزنیم یک پروژه مشترک که از دسامبر 2018 اجرا می شود و تا نوامبر 2021 ادامه دارد ، پروژه ای که شامل واقعیت های مختلف اروپایی است. کل پروژه تقریباً سه میلیون یورو بودجه دریافت کرد که حدود دو و نیم میلیون آن بودجه اتحادیه است. گروهی که Blasting News (iIT HUB SRL) به آن تعلق دارد ، با صندوق 130 هزار یورویی در آن شرکت می کند. در کل تقریباً سه میلیون چیز زیادی نیست ، اما هنوز هم مبلغی منصفانه است. مسخره خواهد بود اگر این واقعیت نبود که هر دو بار که ما سعی کردیم با BUTAC به چنین پروژه هایی دسترسی پیدا کنیم ، ما رد شدیم زیرا از این دستورالعمل ها پیروی نکردیم. درعوض ، Blasting News بدیهی است که به آنها احترام می گذارد … (فقط به بقیه قطعاتی که نویسنده این مقاله برای ناوالنی نوشته است نگاهی بیندازید تا دریابید که در طی سالهای گذشته اخبار جعلی به وفور در Blasting News منتشر شده است).

درک اینکه چه کسی نویسنده فتومونتاژ است ، دشوار است عکس اصلی حداقل مربوط به سال 2013 است، فتومونتاژ عملا در گردش است از جانب.

فکر نمی کنم به غیر از این که دیدن این موارد کمی افسردگی به همراه داشته باشد نیازی به افزودن چیز دیگری ندارم.

مایکلنژل در butac punto آن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *