[ad_1]

جنگ در یمن

“ما از تصمیم دولت برای لغو ، نه فقط تعلیق ، صادرات استقبال می کنیم سلاح مورد استفاده برای جنگ در یمن. ایتالیا دیگر شریک نیست ذبح کردن بر بیش از ده هزار غیرنظامی در درگیری جان خود را از دست دادند. این نتیجه حاصل کار سخت و طولانی انجمن ها ، نمایندگان پارلمان کمیته های خارجی و وزارت امور خارجه است. این چیزی است که او اعلام می کند جیووانی پائولو راموندا، رئیس پاپ جوان XXIII در مورد برداشتن مجوزهای صادرات موشک و بمب هواپیما به عربستان سعودی و امارات متحده عربی مورد استفاده در جنگ در یمن.

“بحران کنونی دولت می تواند فرصت ها را باز کند راموندا ادامه می دهد. در زمانی که کشور باید تمام تلاش خود را برای ترکیب مجدد درگیری های اجتماعی و سیاسی وخیم با همه گیری انجام دهد ، امیدواریم که دستور کار سیاسی دولت تشکیل شده شامل نهاد وزارت صلح. آنجا صلح باید حفظ شود ، از آن مراقبت شود ، برنامه ریزی شود و سازمان یافته “.

جامعه پاپ ژان بیست و هشتم ، همراه با یک کارتل انجمن ، تبلیغات “وزارت صلح ، انتخابات دولت “. هدف این پیشنهاد این است که دولت بعدی برای اولین بار در اروپا وزارتخانه ای برای رسیدگی به سیاست های صلح ، چه در ایتالیا و چه در خارج از کشور ، ایجاد کند.

توجه داشته باشید: تبلیغاتی که در صفحه نشان داده می شوند به طور خودکار توسط Google مدیریت می شوند. اگرچه همه فیلترهای لازم را تنظیم کرده اید ، اما ممکن است برخی از بنرها گیج کننده باشند. در صورتی که به اراده ما بستگی نداشته باشد ، از خوانندگان عذرخواهی می کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *