[ad_1]

یک بار، اینجا صحبت کردن روزنامه آتلانتیک از یک کتاب توسط ویکتور دیویس بزرگ هانسون ، پرونده ترامپ من در مورد یک رئیس جمهور در حال خروج صحبت کردم که چیزی شبیه یک “قهرمان تراژیک” کلاسیک است که آمریکا به شدت به آن احتیاج دارد ، اما هرگز آنطور که شایسته است در کشور خودش قدردانی نخواهد شد. حوادث شب گذشته در پایتخت آمریکا به نوعی بهترین تأیید است. در واقع ، همانطور که مدیر این مجله نیز اشاره کرد قطعه ای از دیروز، دونالد، با خط سلولی که در روزها و ساعت های اخیر اتخاذ شده است ، به ویژه با آدرس “ما هرگز تسلیم نخواهیم شد” خطاب به همشهریان وی درست قبل از شروع ، وی اساساً خودکشی سیاسی کرده است. و روش انتخاب شده (آگاهانه یا ناآگاهانه) به نظر می رسد یک قهرمان از شعر هومر یا از اساطیر یونان باشد.

سخنرانی دیگر ، در هر صورت ، سخنرانی است که باید در مورد عواقب “ژست دیوانه” رئیس جمهور ایراد شود ، یعنی در مورد هزاران شهروند عصبانی که تصمیم به ترک و سپس نفوذ دارند sancta santorum دموکراسی (نه فقط آمریکایی) ، یعنی ساختمان کنگره آمریکا. در اینجا ، در واقع ، اگر بخواهیم همه چیز را همانطور که هست بگوییم ، اخبار پایان می یابد و داستان شروع می شود. همانطور که برخی از مفسران درخشان در آن ساعتها اشاره کرده اند ، در وهله اول Daniele Capetzone ، Maria Giovanna Magli و Vittorio Sgarbi ، قیام را نمی توان با چند کلمه تحقیرآمیز محکومیت و گفته های اصولی کشته کرد – بدیهی است که خشونت هرگز همچنین توجیه می شود که باید به حکم انتخاباتی همیشه احترام گذاشته شود و مقدس بودن دموکراسی و غیره. و غیره. …

گفت در گذر، نظر ارسال شده توسط Sgarbi فیس بوک فضای کمی برای لفاظی ها باقی می گذارد: “حداکثر 4 مرگ در میان طرفداران ترامپ. اگر این تعادل حمله به کنگره باشد ، روشن به نظر می رسد که تظاهرکنندگان از خشونت رنج برده اند. “بدیهی است ، با این حال ، این داستان شخصیت بسیار متفاوتی دارد. و مهمتر از همه ، در مورد آنچه قبلا اتفاق افتاده است ، در مورد” زمینه “کم یا چیزی گفته نمی شود. در سایه انتخابات ،” به سرقت رفته “یا حداقل توسط اکثر آمریکایی ها مورد توجه قرار گرفته است (نه فقط پیروان ترامپ) نادیده گرفته می شوند که گویی خیالی و خیالی از آزار و شکنجه است ، و باید به خاطر داشت که طبق نظرسنجی های معتبر ، نه تنها اکثریت رای دهندگان جمهوری خواه ، بلکه 31 درصد از افراد مستقل و حتی 17 درصد نیز دموکرات ها متقاعد شده اند که تقلب هایی صورت گرفته است و آنها به شدت بر نتیجه انتخابات تأثیر گذاشته اند. با عدم صداقت فکری برابر ، بسیاری مراقب هستند که از بازی مشروعیت بخشیدن به مخالفان (و رای دهندگان آنها) که از قدیم الایام توسط دمی ، یا گاومیش روسای گیت در سال 2016 ، وقتی نظریه پردازی شد و مورد استفاده قرار گرفت (نقل قول من ازنسخه که در بالا توسط فدریکو پونزی ذکر شد) “تلاشی – کودتایی که توسط نهادها انجام شد – برای سرنگونی یا حداقل فلج کردن ریاست جمهوری ترامپ.” ناگفته نماند وحشت “مارکسیسم فرهنگی” ما چند هفته پیش صحبت کردیم و می تواند ادامه داشته باشد و ادامه یابد.

اما همه اینها بیش از آنکه به تاریخ مربوط باشد ، مربوط به وقایع نگاری است – حتی اگر در واقع ، اگر بر اساس معیارهای صحیح کنار هم قرار بگیرند و تنظیم شوند ، همه این شرایط منطقی هستند و به انسجام تقریباً فلسفی می رسند ، به حدی که فرد تمایل به بازنگری در همه چیز دارد. در یک کلید مشخص و مبهم آخرالزمانی … خوشبختانه برای برگرداندن ما به زمین ، همانطور که ویکتور دیویس هانسون به ما می آموزد ، کلاسیک هایی وجود دارد. و در میان آثار کلاسیک ما ، نیکولو ماکیاولی بزرگ ، که کم و بیش از پنج قرن پیش ، تقریباً با دقت کامل به ما نشان داد که چگونه می توانیم – و به نظر من ، باید حوادث واشنگتن را تفسیر کنیم. یا حداقل چطور می توانیم از گم شدن در دریایی از قدرت و بدیهیات جلوگیری کنیم …

“… بنابراین مثالهای خوب از آموزش خوب ، آموزش خوب ، قوانین خوب ناشی می شوند. و قوانین خوب ، از آن سردرگمی هایی که خیلی ها ناخودآگاه لعنت می کنند: زیرا کسی که اهداف آنها را بخوبی مطالعه کند ، نمی فهمد که هرگونه تبعید یا خشونت را به ضرر منافع عمومی به وجود آورده است ، اما قوانین و دستوراتی به نفع آزادی عمومی است. “(صحبت روی اولین عرشه توسط تیتو لیویو، کتاب اول ، فصل 4)

اگر شورشهای روز اعتراض به منظور اطمینان از اصلاح “قوانین خوب” حذف ها و خطاها و اشتباهات پر سر و صدا در سیستم آمریکایی و همچنین پرداختن به نگرش های غیرقابل قبول از همه دیدگاه ها باشداستقرار بزرگترین دموکراسی در جهان نتیجه ای خارق العاده و دوران ساز خواهد داشت. ما همیشه باید قدردان شخصیت های اصلی و به ویژه چهار قربانی یک روز تاریخی باشیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *